bugün

118in tum reklamlari.
hayat paylaşınca güzel lalalalaala.
şüphesiz papia tuvalet kağıdı reklamıdır,zira reklamda hülya avşar bir tuvalet kağıdıyla tarih yazılabileceğini söylemektedir.
istisnasız, bilinmeyen numaralar reklamlarıdır. bir tane düzgün reklam çekemediler.
çöp kutusuna yapıştırılan reklamlardır. ayrıca viral reklamlarda -çok afedersiniz ama- yarrak gibi ya.
Turkcell'in o telefonlarin icinde salakca mimikleriyle elegüne karşı yapayalnız feysbuksuz olmazki reklamı. Hepsi o rezilliklerinden sonra intihar etsin bence. Bi de finansbank. Rüzgar nereye götür beni oraya çok ucuz reklam olmuş. Ayrıca bizce mümkün sloganına aldanmayın hiçbir şekilde bişeyler başarmak isteyeni desteklediklerini görmedim. Genelde garanti gördükleri, ikna olduklarıyla çalışırlar.
Türk avrupa kanallarında ki bütün reklamlar iğrençtir.
"burası denizli burası indirimli" gibi deha bir buluşla olayı araba satmaya getiren araba reklamı.
regal'in bütün reklamları.
vodafone un şafak sezer reklamları.
(bkz: var mı nazo gibisi)
Vestel'in beyaz eşyalarının robota dönüşmesidir. saçma sapan reklamdır.
bkm oyuncularının oynadığı ve ersinin garip bir şekilde bağırdığı reklam.
vodafone reklamı.
-coca cola'nın aptal bir müzikle yayımladığı son reklam. hemen televizyonu kapatası geliyor.
-merve boluğur'un oynadığı deodorant reklamı. sevgilisi zile basınca onun suratına ne aptalca bakıyor. televizyonu imha edesim geliyor. http://www.youtube.com/watch?v=0GQ8MORKPZo
seda sayan'ın oynadığı reklamlardır. ürün ya da marka ne olursa olsun.
(bkz: dabi dabi)
seda sayanlı şok reklamları.
pepsi, azra akın, şelale, dede. yeterli mi?
Azra akın pepsi reklamı. Şelaleden pepsinin aktığını gören itici kızları görünce tvyi söküp atasım geliyor.
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
118 lerden 18 iz arayın hallederiz, tarzındaki yeter dedirten reklamlar.
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71830/reklam-ekibine-tamam-isareti-cakan-teyze
sıkma başa dikkat.
yeteneksizsinizde arada verilen acunun reklamlariyla alp kirsanin reklamlari.
Kamu spot reklamları alınan vergiye oranla olmuyor bunlar devlet çalışsın azcık !