bugün

25 yaş ve civarıdır. ne çocuksundur ne de olgun... farkındalıkların artar ve bunları hayatında uygulamaya başlarsın. riske girebilir, özgürlüğünü sonuna kadar hissedebilirsin.
Sanırm 17 idi. Çünkü iyi dostlara sahiptim.
0-15.
Sonrasında sorumluluklar başlıyor.
Sorumluluk demek, kişiden kişiye değişir.

Kimine 15 yaş kimine 45.
diye bir şey yoktur. en iyi hissettiğin an diye bir şey vardır.
19 yaşındayken iyiydim galiba.
30 oluyorum birkaç gün sonra, şimdiye kadarki en iyi yaşım 14 ve 19'du.
Her yaş iyidir. iyi hissettirir. Her anın değerini bilmek gibi bir şey sanırım.
20-21 ve 25-26 yaşları. Kesinlikle 22-23 değil.
18 dır.keske o günlere geri dönebilsek.
21 yaşımdaki zamanlar en güzel zamanlardı.
şu anlık çocuk yaşlarıma dönmek isterdim. en güzel yıllarım mıydı belki hayır ama en masum ve temiz zamanlardı.
Üniversite okuduğum dönemdi. Çok mutluydum o zamanlar.
6 yıldır 25 yaşında olmam.
Okula başlamadan önce mahallede sabahtan akşama kadar koşturduğum yaşlarımdı.
24-25 yaşlarım. o zamanlar 3,5-4 bin tl maaş alırdım. ve her sabah, öğlen, denize karşı kahvemi içebiliyordum. akşamları veya geceleri iş çıkışı sahilde biramı yudumluyordum.

şimdi her yer karanlık.
0-2. Hatırlamıyorum çünkü mk.
22-25 arası idi.
lise 3 ve 4 harikaydı. arkadaşlıklar gerçek, insanların adam akıllı derdi bile yok her şeye gülüyorsun. güzel zamanlar çabuk geçermiş, çok doğru yazık ki.
Otuzdan sonraki yaşlarım. iyi bir kariyer planlaması yapamasam da iyi paralar kazanıyorum. Daha az insana eyvallah ediyorum belki de hiç etmiyorum. Eskiden Kendim ve başkaları arasında hep kendimi harcayan biriyken; şimdilerde kendime karşı daha vicdanlıyım, daha bencilim yani. Kırklarımda kral olacağım inşallah.
27 çok iyiydi. şimdi de iyi şükür.
22.
tek telaşım daha da çok gezmekti.
Her yaşın ayrı bir yeri vardır ama benim için 30 dan sonrasında her şey daha bir başka oldu.
Her geçen sene zorluk level ı artıyor sanki. Yine de her yaşın bir güzelliği var en güzel yaşımdayım.
30’dan sonrası benim için en iyi yıllar.
24-27 arası sanırım. Yaşadıkça göreceğiz, suan icin ideal.