bugün

Ölüm uykusudur.
kesinlikle alkol aldıktan sonraki ceset gibi olan olan uykudur. ölü gibi uyuyorsun ve bu benim açıkçası hoşuma gidiyor. o iki üç saat deliksiz uyku 8 saat uykuya bedel.
Televizyon karşısında uyuyakaldığın uykudur.
calisip alinteri doktugun ve yoruldugun gunun gecesinde vicdanin ve kafan rahat yattigin uykudur.
Boşaldıktan sonra akabinde yakılan sigarananın bitmesinden sonraki uykudur.
Sevgilimle uyurken huzurlu uyuyamiyorum ki, saatde bi uyaniyorum, Ondan en huzurlu uykum uykumun geldigi vakit onu düsünerek uyudugum zaman.
(bkz: rem uykusu)
gecenin bir yarısı gözünü açtığında "güzel bir rüyaymış gördüğüm" dedikten sonraki uykudur. yüzünde salak bi gülümseme, içinde sonsuz bir huzur.
dünyanın tüm kaygılarından arınmış olarak uyumak. yarın sabah erkenden kalkmak zorunda olmayıp uyumaktır.
Koyu renk perdeleri kapatıp, vantilatörü ya da klimayı açıp yorganla uyunan uykudur.
Yalnız başına yapılanı makbuldür.
Birazdan bi duş bı kas gevşeticisi bi ağrı kesiciyle gömücem kendimi yatağa.

Ayrıca, seks hayatı iyi gitmeyen gerizekalı kadın yöneticilerin amk.

Hayırlı akşamlar arkadaşlar...
ertesi günün tatil olduğunu ve kaçta kalkarsan kalk kimseye karşı sorumluluğun olmadığını bilerek uyuduğun uykudur.
yok sevdigi adamın kollarında uyumak yok gögsünde uyumak yok omzunda uyumak ? ulan şu masalları geçin artık ya da bizede bir masal uydurun modası geçti bunların en iyisi bir yastık alın.

t: bilinmeyen , bilmiyorum zorla mı ?
güncel Önemli Başlıklar