bugün

okyanus.
(bkz: dünyanın en güzel sözcüğü)
(bkz: panpiş).
umut söylenişi de hissettirdikleri kadar güzel olan kelime.
- merhamet .
türkçede kırıştırmak
dünya üzerinde frühstück*
(bkz: yürek).
(bkz: anne)
Sessizlik. Uygulandigi zaman kafa dinlersiniz.
(bkz: sası)
sevgi sözcüğü gibi görünüp içten içe iğneleyen minnak kelime. hangi cümlede kullanırsan kullan yakışıyor.
kimden duyduğuna bağlıdır. bazen öyle birinden duyarsın ki "görüşürüz" kelimesi en güzeli olur. bazen öyle birinden duyarsın ki "tamam" kelimesi en güzel kelime olur. bazen öyle birinden duyarsınız ki "olur" kelimesi en güzeli olur. bazen söylediğiniz kişiye bağlı olarak güzel olur kelime "anne" dersin en güzel kelime olur, bazen "baba" dersin en güzel kelime olur. bazen çocuğunun ilk kelimesini duyarsın "adabadafada" der hiç bir anlamı yoktur belki ama onun ilk kelimesi olduğu için güzel gelir...

ha söz konusu söylenmesi en güzel kelime ise "quartz" güzel geliyor bana.
"dupduru" demek çok güzel değil mi?

dudpduru vuslat.
(bkz: yalın)
(bkz: sevgi)
(bkz: Neden)
Hamd den sonra (hz ademin ilk sözü elhamdulilah) Selam dır. En güzel kelime. ister karşıdan gelsin, isterse siz verin. Ortamı hemen değiştirir.
onu bilmiyorumda sana ne kelimesinden tiskiniyorum kim kullanırsa kullansın idam edesim geliyor.
Vefa kelimesini severim. Basit, kısa bir kelime ama derin anlamları var. Boza markası olarak bile çekici geliyor. Drama yapmıyorum aklıma ilk gelen bu oldu.
(bkz: adalet)
Hepinizin aq. Evet gerçekten güzeldir. Hepinizden Nefret ediyorum da güzeldir.
Rayiha ve az.
(bkz: kafir)
Siktir git.
henüz söylenmemiş olandır.
zihnime her çalındığında bana güzel gelen : melal