bugün

hayırlı olsin.

swh...

https://www.ntv.com.tr/ga...Kg/aBbkdA0L-EK4zpQm2ksZsw
harca harca bitmez!

çok vermişler adaletsiz kalkınma partisine oy veren emekliler fazla gelen bu maaşı kendilerine bunu reva gören partinin başına iade edip eşinin yeni çantalar almasına yardımcı olabilirler.
Bol bol tura gidersiniz artık, Karadeniz, ege filan, sizi ihtiyar köftehorlar.
Anlık Emekliler: yaşa reis. (Her zamanki gibi)
Yazık bizim insanımıza vallahi.
Sürpriiiiz ekmek 10 lira. Hadi hayırlı işler.
görsel
akıllarda nerede bu iki lira sorusu...
buna oy veren kişiler ölümüne seviyorlar. herifler aç kalırız ama reissiz kalmayız diyorlar. bu yüzden bunlar hiç bir şekilde akıllanmazlar. ek geliri olmayan, evi olmayan emeklinin ayakta kalabilmesi çok zor. her koyun kendi bacağından asılır.
3 bin kira
2 bin gıda
2 bin elektrik -su -internet- yakıt- faturalar.
500 torunlara
500 eğlence.

2 bin tl de hala artıyor.

Teşekkürler reis.
Komedi devam ediyor.
En azından 12 bin lira olmalıydı. 10 bin kiraya gitse 2 bin lira ile geçinilirdi.
ne diyorduk yetmez ama evet.
On bin iki tl olmalıydı.
Fazladır. 2500 TL. nelerine yetmiyor? Sanırsın Avrupa turu yapacak emekliler. Tayyipist olmalarına benim dediğim rakam yeter de artar bile. Müsriflik bu. Yazık.
O değilde birde yüzde 5 lik müjde verdi ya orda tamam dedim emekli kurtuldu hesap ettim yüzde 5 lik oran 375tlye tekamül ediyor. Vaybe tek emekli maaşıyla geçinmeye çalışan insanlara Allah rahmet eylesin.
Seçime kadar memur el üstünde tutulacak diye düşünüyorum.
Çünkü memur emekliye göre oy kullanırken daha farklı seçeneklere kayabilmekte.

Seçim sonrası asgari ücret ve emekli maaşlarının memur maaşı karşısında şahlanışını hep beraber göreceğiz bence.
Mhpli Serkan toperin dediği gibi, 7500 aylık insan hakları ihlalidir en az 15 olmalı dedi.