appiah al laf attıgı söylenen ama bunu kesinlikle yalanlayan pis oyuncu bunu aynı zamanda bir gs li olarak söylüyorum.geçen sene ve bu sen yaptıklarıyla materazziyi örnek aldığını göstermiştir.zafer önder ipekin yardımıyla(?!?)4 2 aldığımız maçta songa satasmışlığı vardır.
kayseri erciyesspor'un kaptanı.
tam bir kasap.
(bkz: cassio de souza soares lincoln/#2209549)
aynı maçta kendi kalesine 2 gol atmak gibi nadir görülen bir başarıya(!) imza atmış eskişehirli oyuncudur.

(bkz: 15 mart 2009 eskişehirspor bursaspor maçı)
15 mart 2009 eskişehirspor bursaspor maçının ilk yarısında kendi kalesine 2 gol atmış yetenekli golcü.

daha 45 dakika var.
bursaspor'a kendi oyuncularından daha fazla katkıda bulunan eskişehirspor'lu futbolcu.
15 mart 2009 eskişehirspor bursaspor maçında eskişehirspor'un durduramadığı futbolcu.

kendisi girdiği her pozisyonu golle sonuçlandırdı.
an itibariyle hayatının en zor anlarını yaşamaktadır.
(bkz: golcu defans oyunculari)
bursaspor'un bugunkü eskişehir- bursaspor maçından sonra transfer edeceği futbolcudur.
(bkz: içimizdeki bursalılar)
(bkz: kendi kalesine gol kralı)
kendi kalesine attığı iki golde de bitiriciliğinin ne kadar iyi olduğunu göstermiş futbolcudur.
benim diyen forvete taş çıkaracak şıklıkta golleri vardır. kendi kalesine fakat siz de idare edin artık.
(bkz: hatasız kul olmaz)
aynı golleri rakip kaleye ancak 5 yılda bir kez atabilecek kapasitede olup bu golleri hem de tek bir maçta kendi kalesine atmış bahtsız bedevi.
yeni nesil edu dracena.
dün oynanan * eskişehirspor-bursaspor müsabakasında kendi kalesine iki kere gol atan talihsiz şimşek.

fakat bu olaydan sonra şundan eminim ki emre toraman eskişehir'in ileriki zamanlarda oynayacağı * galatasaray ve * fenerbahçe deplasmanlarında yıldızlaşacaktır.
(bkz: seni yanlız bırakır mıyız sandın)
(bkz: her şimşeği güçlendiren dinamolarız biz)
eskişehirspor taraftarlarının "sağlık olsun emre sağlık olsun" diyerek moral verdikleri futbolcu.
(bkz: sağlık olsun eses sağlık olsun)
(bkz: sağlık olsun emre sağlık olsun)
bir futbolcunun başına gelebilecek en talihsiz olay bir maçta iki kez başına gelen futbolcu.
anlayamadığım futbolcu. eğer çok büyük kişisel sorunları nedeniyle 0 konstantrasyon ile oynuyorsa tamam da, 2 gündür bıkmadan izliyorum kendi kalesine attığı golleri. bildiğin, über yetenekli bir forvet misali, kalecinin ulaşamayacağı noktalara bilerek ve isteyerek vurmuş gibi duruyor. yani bunca yıldır futbol maçlarını takip eden bir insan olarak, uzaklaştırmaya çalışmak ve kaleye vurmak arasındaki farklı bildiğimi düşünüyorum. bariz kaleye vuruyor. dediğim gibi 0 konstrasyonla çıkmış olmalı.
uykudan uyandığım anda ntvsporda bursaspor eskişehir sporu emre toramanın golleriyle geçti haberini görüp beni noluyoruz lan triplerine sokan kasap futbolcudur kendisi.ikinci gol neyse de birinci golden süpheliyim bana hiç de yanlışlıkla gibi gelmedi bildiğin yerden sektirerek çakmış adam yahu.
sezon başında kasımpaşa' ya katılmış orta saha oyuncusu.
28 şubat 2010 galatasaray kasımpaşa maçında gül gibi golü ofsayta düşürmüş futbolcu. lan, hadi ofsaytı düşünemedin gittin vurdun topa ama yardımcı hakeme sarılcakmış gibi koşarken o bayrağı nasıl görmedin de takım arkadaşların sana söverken eğlendin öyle.*
yimpaş yozgatspor takımında oynamışlığıda vardır.