bugün

Oyun tarzı diğer Türk futbolculardan çok farklı. Dış görünüş olarak Sedat Peker'in küçüklüğü diyebiliriz.
o bölge'de fena olduk.

emre mor

kerim frei

volkan şen

gökhan töre

sinan gümüş

gibi adamlar var.
Türkiye karadağ maçında çok iyi performans sergileyen geleceği parlak futbolcu 18 yaşındaymış.
Dün akşamın yıldızıydı aksi bile düşünülemez yani. Maç esnasında bir pozisyonu kaybedip ozan tufana bağırması da milli takıma hemen adapte olduğunu gösteriyor zaten. Bu çocuk ilerde iyi yerlere gelir mi bilinmez ama fatih hoca umarım tekelliğini konuşturup bu çocuğu harcamaz.
Turkiye ye gelirse kendisinden, neden bir aydın yılmaz olmasın, neden bir emre Çolak olmasın dedigimdir.
Galatasaray da oynamasını istediğim futbolcu.
Topla dikine oynamaya calisan oyuncuları her daim sevmisimdir.
Hadi hayirlisi.
top oynamasına gerek kalmadan, ayağına yakışıyorsa ertesi gün manşetlerde, türk messisi, yok ronaldo yok totti ilan ettiğimiz gençlerden sadece biri.

durun sakin olun çocuk oynasın etsin sonra karar veririz kime neye benzediğine.
Gelecekte patlasa da hayal kırıklığı yaşatsa da şu an destek olmamız gereken bir futbolcu. Hemen başlamışsınız olumsuz yorum yapmaya çok biliyormuş, çok izlemiş gibi. Sonra da türk futbolu niye gelişmiyor? Kendi taraftarımız bitiriyor oyuncuları en başta.

Ben ilk defa dün izledim kendisini ve önce turnuvada sonra da gelecekte bir şeyler beklediğim oyuncu olacaktır.
Dünkü maçı izlemeden önce ben dahil birçokları "hoca emre mor kim amk ne diye alırsın kadroya" gibi laflar ettik ama gördük ki çocukta müthiş yetenek var, parlamaya müsait. Çokça eleştirsem de helal olsun fatih terim'e de.

Umarım birden şişirip batuhan, Emre çolak, Muhammed gibi yapmaz medya. Büyük yıldız olur veya olmaz bilemeyiz ama milli takıma uzun yıllar çok büyük katkı sağlayacak gibi görünüyor. Allah yolunu açık etsin.
Ben futboldan anlıyor isem bu çocuk en fazla bir volkan şen bir emre Çolak olur.
ahlaksızlığı olmayan bir çocuğa benzemekte. tabi parayı bulunca am üstünde göt sikme sevdasına koşturursa başına gelmeyen kalmaz.
umarım muhammet gibi balon olup patlamaz da yurtdışında yabancı kulüplerde bizi temsil eder.
bu çocuk güçlü olunca var ya ortalığın amına kor. şu an toy. bilirsiniz ki futbolda güç önemlidir. sahada buna karadağlı bir futbolcu dayılandı yazık la dayak yiyecek sandım ordan biri araya girdi sahadaki futbolcuların arasında küçük çocuk gibi duruyordu. hakan çalhanoğlu da hemen hemen o yaşlarda ama fiziki bayaa fark var. çok küçük gösteriyor. ama küçük göstermek iyidir. vücut genç kalır 40 a kadar top koşturur.
Dün gece şov yapınca Fenerbahçe devreye girmiş falan.

Eğer gerçekse;

Bizim bu türk takımları cidden salak amk. Bi maça bakarak bu çocukta iş var deyip başına ve menajerlere öyle güzel kanıyorlar ki.. bienvenu young Boys da Fenerbahçe ye karşı sov yaptı fener aldı. Tarık 2 3 gs maçında esti gürledi kazık gibi soktular bize tarik ı.

Kısacası, çok çabuk gaza geliyoruz beyler.

Yolu açık olsun inşallah bir gün en iyiler arasına girer emre.
şu anda her takıma transfer olmuş futbolcu. inşallah türkiyeye gelmez de nereye giderse gitsin. gelirse kendini yakar. Allah yolunu açık etsin.
geleceğin en değerli oyuncusu olacxaktır. real madrid yakışır buna. o da olur. yaşı 18 daha.
şu anda beşiktaş ile dortmund arasında. milli maçtan sonra talipleri daha da artacaktır.
takım oyunu oynamak zırvasıyla şimdiden ehlileştirilir ve disiplinize edilirse harcanır. teknik, maç içinde dinlenerek ani patlamalar yapan, hızlı çıkışları olan, bireysel oynayan seri ve çalımcı biri olarak kendi yetenekleri içinde geliştirecek bir teknik direktöre denk gelirse ilerler. takım oyununa uyumu kendi kendisi oynayarak keşfetsin. bunun gibi nice gençler takım oyunu zırvasıyla harcanıyor.
türkiye'de her sene bi tane genç yetenek ortaya çıkıyor ama 2 sene sonra ortadan kayboluyor. umarım diğerlerinden farklı olur. karadağ maçında beni çok heyecanlandıran genç ve kısa boylu oyuncu. şımarmasın, bol bol çalışsın, sakatlık olmadığı sürece gerisi çok kolay.
gaza gelmemesi gereken yaşıtım.
küçük müçük takım demeden ispanya ingiltere ya da almanya'ya gitmesi gereken yetenek.
3-5 dakka güzel çalım attı diye süperstar sınıfına konmuş. lan bi durun daha düzenli futbol oynayınca ne yapabildiğini görelim aklınızı keyim.
(bkz: Mohr dairesi)
Sercan sararer nerde? Bilen var mı? Ozaman konuşmayın.