bugün

tahminimce bank asya'da oynamamak için bilerek kavga çıkarmış olan oyuncu. muhtemelen avrupa'ya gitmek isteyecektir devre arasında. tabi alacak takım çıkarsa.
tanım : sorunlu futbolcu.
kesin çocukluğundan beri atletico madridlidir.
sitemin ve populerliğin son kurbanlarından. suç bu çocuklardan daha çok onları bu hale dönüştüren yöneticilerde,insanlarda,sistemlerde. altyapınız sağlam değilse veya geliştirmezseniz bu hallere düşerseniz bu bir örnektir ya herkes duyar yada sizi ilgilendiren çevreniz. futbola kesinlikle yeni bir düzenleme getirilmesi gerekir artık.
pfdk'ya sevki hep pofuduk sonuçlara gebe olmuş olan, Türkiye'de kimsenin karşısına geçip de adam gibi ceza veremediği, ülkedeki arkası en sağlam futbolcu. Böyle bazı şirketlerde güvenlik görevlileri olur. Hepsi değil, bazıları. O ellerine aldıkları güçle bir artist kesilirler, bir artist kesilirler. Sana bir tepeden bakmaya başlarlar. Bakıp gülmekten öteye gidemezsin. Biz burada gülüyoruz evet ama sahada karşısında olup da tehditlerinden, tavırlarından muzdarip olan onlarca futbolcu, gazeteci ve benzer mesleklerde insanlar var. Kimse dur diyemiyordu. Kimsenin gücü bu adama yetmiyordu. Şimdi 10 sene gecikmeli de olsa doğru bir karar alındı ama nedense beni bu konuda yukarıdaki entry'lerden bir tanesi daha değişik düşünmeye sevk ediyor. Gerçekten kümede oynama ihtimaline karşı yurt dışına gitmeyi isteyen Emre'nin bunu bir şekilde belli etmesi ve böyle bir olayda kendisine ceza kesilmesine izin vermesi şeklinde bir durum oluştuğuna inanıyorum. Yoksa bu kafayla Aykut'u da döverdi, Nihat Özdemir'e de "bas git" diyebilirdi. O kudret bu adama sağlandı. Türkiye'den giderse, geç de olsa Türk futboluna büyük geçmiş olsun, Türk futbolu bir sorunu atlatmış ve en azından iki üç sene daha o hastalığı yaşamamış olacak. Umarım süresiz kadro dışı kararının arkasında durulur.
kadro dışı bırakılmamış.

(bkz: yanlış anons)

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/19455743.asp

not:fenerbahçeliyim.
kadro dışı bırakılmışsa eğer fener kaybeder.
türk standartlarının üstünde bir futbolcu emre. hem fener de hem milli takımda eksikliği hissediliyor oynamadığı maçlarda.
(bkz: emre itaatsizlik)
kadro dışı bırakılıp 1-2 saat içinde affedilmiş futbolcu. yarın basın toplantısı düzenleyecekmiş, ne diyecek acaba?
an itibariyle hakettiği durumdadır.(febe de kadro dışı)
oyunculuğuna lafım yok ama ah o karakteri...
kredisi kalmayan adam, daha doğrusu kalmaması gereken adam. yahu bu adam nedir ki bu kadar tahammül ediliyor? eğer söylenti doğru ise , aykut hoca'ya saldırmaya niyetlenmesine rağmen o takımda tutuluyorsa, görmezden geliniyorsa, o takımda o saatten sonra ne ciddiyet kalır ne otorite. o saatten sonra orada kuralları da emre koyar. aziz yok emre var, oh ne güzel be!!
eskiden iyi topçuydu. beşiktaşlı olmama rağmen severdimde kendisini. ama bişeyler oldu. ya para bozdu ya şan şöhret. topçuluğu gibi adamlığı da bozuldu. şu hareketleri bende sanki fener kötü durumda, bokunu çıkarayımda kurtulayım bu takımdan havası yarattı. yani öyle bir topçu olduki ihanet için bahane yarattığına inanır oldum.
hmmm, demek ki Fenerbahçe küme düşmeyecek. Emre'ye de gene kimsenin gücü yetmedi. Paranoya, paranoya, paranoya... HAyal dünyası. Bilmiyorum. Her türlü terso durumu düşünüyor insan. Demek, Fenerbahçe birinci lig içersinde yer almaya devam edecek ki Emre takımda kalma kalmama kararını "kalayım yav" olarak kullandı. Haliyle de kararını bu yönde kullandıysa zaten herhangi bir insan ona karşı Türkiye'de gelemediği için, olaylar Emre adına istediği gibi gitmeye devam ediyor.
kaptan sorun yok demiş. bakalım yarın yönetim ne söyleyecek.

http://galeri.uludagsozlu...emre-bel%c3%b6zo%c4%9flu/
bir fenerbahçeli olarak, yıllardır yaptığı tüm o agresiflikleri savunan biriydim. maç içerisinde o hırsla bu tür olayların olabileceğini söylerdim. son yaşanan gelişmelerden sonra artık emre'yi arkadaşlarıma karşı savunmayı bıraktım, takımdan ayrılmasını destekleyelenlerdenim.
fenerbahçeli, çıktığı maçların 3/2'sinde kart gören boyu biraz kısa (bkz: tıfıl) orta sahada oynayan futbolcu.
gelmiş gelmiş en iyi 100 futbolcu arasında gösterilen ilk yüze girmiş türk oyuncudur.
edit: bilgilendirmek amaçlı yazılmış bir entrydir. yanlış diyorsan.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Fifa_100
evin yaramaz çocuğu gibi.her türlü aksiliği yapar, yaramazdır, ama onsuz evin tadı yoktur.
çocuk iken duvarına posterini astığı kişiye el kaldıracak kadar, galatasaraylı mıdır fenerlidir bilmem ama, adam olamamış kişidir.
bazı futbolcular vardır. çıkar futbolunu oynar vakti geldiğinde sessiz sedasız kaybolur gider...

etliye sütlüye karışmazlar, kimseyi kırmaz kimseyle kavga etmez, kimsenin ne düğününe ne de cenazeisne giderler. çabuk unutulurlar.
.

bazı futbolcular vardır. bir anda parlar, çevredeki beklentiler büyük olur. bu büyük beklentileri karşılayamadıkları için tabiri caizse sıçar ortadan kaybolurlar.

hatırlayınca aaaaaa evet bir zamanlar şu takımdaydı dersiniz.
..

bazı futbolcular vardır. uzatmaya gerek yok efsanedirler. her takımda mutlaka vardır örnekleri.

bazı futbolcular vardır. inatçıdırlar. futbolu asla bırakmayacakmış gibi bir his uyandırır sizde. 4 büyükler, 3 ortancalar, 6 küçükler, orta anadolu, 2. lig, o kategori bu kategori derken 1600 yaşına kadar futbolu bırakmazlar.
..

ben kendisini herhangi bir kategoriye koymayacağım. bekleyip göreceğiz ama 3. maddeye giremeyeceği gün gibi aşikar.

öncelikle kendisini bir antalyaspor da, bir kayserispor da, bir orduspor da izlemek isterim. tavrı ne olacak, her hakem kararında hakemin çükünü kesmeye gidecek mi, rakip takım ya da takım arkadaşı fark etmez '' meslektaşlarına'' nasıl davranacak, sahadaki insanlara hangi tehdit unsurları ile koşacak ?? vb.vb.vb gerçekten merak ediyorum.

zamanla gözden düşmesi ve 2. lig yolunu tutması en içten dileğimdir.
bugün 18.00'de kendisi basın toplantısı düzenleyecekmiş.

http://fenerbahce.org/fb2...detay.asp?ContentID=27053
önce gökhan'a, sonra milli takım taraftarına, daha sonra baroni'ye, en sonda da aykut'a gider yapmış futbolcu. boyundan büyük ismi var agresiflik konusunda.

özür dilemiş dilememiş, kadro dışıymış ilk 11miş umrumda değil. ilgimi çeken dün yaptığı basın toplantısı. önce klasik özür, sonra bu sene için klasik zor günler edebiyatı, sonra da bana da çamur attılar gerçek olmadığı ortaya çıktı cümlesi.

çamur dediğin ankaragücü'lü kaan'a attığın motive mesajlarıysa eğer bunun neresi gerçek değil? şaka amaçlı attım o mesajları demen şike girişiminde bulunduğunu yalanlıyor yani.
ne galatasaray ne fenerbahçelilerin sevmediği, aşırı antipatik, kibirli ve küstah futbolcu.
vukuatlar sıralı tam listesi için;

http://www.ajansspor.com/...perlig/galeri/5021/1.html
fenerlilerin çok sevdiği futbolcu mafya yada futbolcu psikopat olan iyi bir defansif orta saha oyuncusudur.