bugün

" feneri bırakıyorum emre , ev de senin olsun er de ! " dedirtir. yuvasını kumaya terk eden kadın böyle dermiş.
Kaptan 1 seneliğine Fenerbahçe’de. Yuvana hoş geldin kaptan. Evet.
Bu Fenerbahçe'li yeteneğin cim Bom'un UEFA kupasını almasında ve peş peşe 4 yıl şampiyonluk kazanmasinda çok büyük katkısı olmuştu, süper top oynadı o yıllarda Galatasaray'da.
Muhteşemdi.
Ama Bunu bugün bu haliyle transfer eden fener yönetiminin zekası sorgulanmalı.
fener ruhunu temsil etmek emre belezoğluna kaldıysa yandı gülüm keten helva...
nobre ,alex ve lugano da yoldaymış. pardon nobre için geç kaldınız adam futbolu bıraktı.
şaka gibi transferdir. lan adamın göt kılları ağarmış pili bitmiş kişinin neyi transfer ediyorlar anlamıyorum. ali koç için futboldan anlamaz kara cahil demiştim haklı olduğum ortaya çıktı. evet..
oynamaz. 1 oynar 10 oynamaz. denize düşen yılana sarılır misali bundan medet umuyorlar.
Provakatörden medet ummak...
Fenerbahçe harbiden acınası durumda.
transferinin amacı elbette takıma fenerbahçelilik ruhu katmak ve bu ruhu yükseltmektir.
ayrıca oynadığı bazı maçları da sayesinde alıcaz.
futbol aklı yüksektir.
kondisyon meselesi hallolur. orta sahadan oyun kursun yeter.
bunu yapacaktır. hatta oyun kurmaktan öte, takım isteksiz oynadığı ya da geri yaslandığında topu kapıp hırsla rakp ceza sahasına dalacak takımı ateşleyecektir.

sonuç: faydalı transferdir. taraftardır. fenerlidir.
Yildiz Transfer diye itelenmesi bari taraftara.
Vizyon başgan Oğuz çetin'i de transfer ederse feneri kimse tutamaz len mq *
Ve fener layığını buldu.
usta yuvaya döndü.
satılması hataydı zaten.
feneri ömür boyu bırakmama neden olacak olaydır. koskoca fener buna muhtaç olmuşsa bitmiş demektir.
Götünün kılları kadayıf olmuş bir balonun vasat bir takıma transferidir. Bu Türkler cidden iflah olmaz.
son zamanlarda yapılan en iyi hamle. baya sevindim. seneye o fenerbahçe ruhunu geri getirecektir kaptanımız. gerek saha içinde, gerek saha dışında liderliği üstelenecek. saha içinde de teknik direktörümüz olacak. 60 dakika oynasa bile yeterli her maç. yuvasına geri gelip futbolu da biz de bıraktıktan sonra yönetimde yer alacak.

görsel

edit: mal mal yorum yazanlar var. arkadaş siz salak mısınız? adam çıksın 90 dakika oynasın bizi ipten alsın diye yapmadık bu transferi. takıma gereken ruhu geri kazandırmak ve saha içi/dışı liderlik yapması için aldık. eto nasıl ki 41 yaşında antalyaspor'da futbolcu/koçluk yaptı, emre de öyle olacak. 60 dakika oynasa kafi. göt kılı ağarmış diyenler, emre'nin hâlâ en iyi box to box, yani çift yönlü orta saha olduğunu bal gibi biliyorlar. oyun kursun yeter. takımı ateşlesin yeter.
Fener yönetimi iyi çalışıyor böyle devam etsinler! seneye de şampiyon biz oluruz yine güzel.
Turk Futbol tarihinin kara lekesinden bir turlu kurtulamadigimiz oyuncudur.
görsel
o şeyci diil miydi?...rabiacı?
haberin kaynağı nedir acaba Oytuncum evet. aynı haberi bende gördüm futbolu bırakıp Ersun Yanal ın yardımcısı olacağı yönünde haberler vardı sadece evet.
hayırlı olsun.
Hayırlı olsun kaptan geri geliyor. Milli maç sonrası imza atacak. Evet.
karekter bakımından emre için fark etmez. dün ana avrat takımın bugün formasını giyer.
inşallah sezon sonunda gerçekleşecektir ve kaptan yuvasına dönecektir. Bazı kesimlere inat..