bugün

artık, yaşadığı yerde ahali, sevgilisiyle nasıl bir münasebete girdiyse? sürekli üzgün gezen adam. yani şimdi, yengeye de ayıp olacak ama... ne bileyim...
sesi ve davranışlarıyla çoğu kitlelerin beğenisini toplayan genç insanımızdır.
"felsefeyle de ilgileniyormuşsunuz değil mi?" sorusuna gevrek gevrek gülerek "biraz da nihilistlik var tabi." diyen şarkıcı kişidir. anlam veremediğimdir.
başıma bir iş gelmeyecekse sevmediğimdir.
hatta "başıma bir iş gelmeyecekse duş jelini, sıvı sabunu ve emre aydın'ı sevmiyorum."dur.
şarkı söylemeyip adeta doğumda ıkınan kadın sesi çıkaran bir garip yolcudur hayat yolunda.
canlı performansına dream tv zımbırtısında denk geldiğim ve "bu kadar sıçılmaz ki hemşerim." dediğimdir. (hatta konserden sonra kendisi organizatörlere "niye beni gündüz saatinde çıkardılar. ışık mışık yoktu. görsellikten bir gıdım yararlanamadık" diye sitem etmiştir. e o kötü performansı başka türlü gizleyemezdi.)
daha da ileri gitmek gerekirse; rammstein'ın grup üyelerinin teker teker suratına attırmasını istediğimdir. pussy bir de emre aydın'la çekilsin.
allah'ın yaratıp da takip etmediğidir.
bu herifi bu kadar abartmayın gençler.
ergen kızların hayran olduğu , şarkılarını facebookta paylaştıkları , paylaştıkça sevgilerinin arttığı , melankoliyi kullanarak bir yerlere gelen şarkıcı.
olmuyor bu adam. ne kadarı içten ne kadarı samimi bilemem şarkılarının sözlerinin ama bir zorlama hissediliyor bazen. sürekli hüzne ve kelime oyunlarına abanmalar falan..bi düzağaç kalitesinde değil bu konuda. nereye koşuyor bilemedim.
1 haziran da vereceği konserin bugüne ertelendiğini şimdi duyduğum, kendisi ile çok ilgilenmediğim halde sırf sosyal aktivite olsun diye gideceğim konserin sahne sahibi.
bir türlü sevemediğim şarkıcı(!)
özellikle Şu fanları tarafından resmen nefret ettiğim şarkıcı bozması..
Yazdığı şarkılarda hep zorla depresiflik, ıkınarak şarkı söylemek * olmayan tiple yaydırdığı ''çok yakışıklaaa, çok tatlaaa...'' nidaları..
''ehehe ben depresifim olum, havam var benim'' ayakları.. cool gözükmek için zorlanan mimikler..
ulan cool adam bile daha cool bu heriften..

sevmiyorum sevmiyorum!
Başıma bi iş gelse de gelmese de sevmiyorum!
3-5 bücür fan sayesinde Avrupa'nın en iyisi sıfatını kazanması umrumda bile değil..
O benim gözümde hala kabız olmuş, ıkınarak tuvalette şarkı söyleyen eleman...
Uyusun, büyüsün öyle avrupanın en iyisi olsun.. *
bi halta yaramayan beyaz show a cıkıtıkta sora mtv oyları patlayan kendini rockcı zanneden ama hayatında hic bi zaman rockcı olamayan yerden bitme gerizekalının teki
binevi üstün insandır kendileri. müzik yapmaz felsefe yapar adamın içine içine işler
Şarkıları gayet güzel. Facebook'ta 1.049.093 Hayranı bulunmakta.
teomanın istasyon insanları adlı parçasını katletmiş birşey. * *
twitter'da bir verified account'u var. baya baya yazıyor. çok hayranı olmamama rağmen onu takip etmek hoşuma gitti. birçok saçmalayan ünlüden farklı ve içten.

http://twitter.com/emre_aydin
çok ağlak bi havası var bu adamın. ortamlarda melankolik, kasvetli falan derler ama, 'ağlak'tan başka bi yorum yapamıyorum ben.
Teoman'la takılması lazım biraz...
şarkı söylerken kafasını 50 derece gibi bir açıyla çeviren adam.

http://i36.tinypic.com/nys1tj.jpg
hatunlardan yana yüzü bir türlü gülmeyen, aşk ihanet yalnızlık üçgeninde gidip gelen şarkıcı.
şarkıları ilk çıktığında yeri yerinden oynatan sanatçı. şimdilerde pek popüler değil yine de bazı şarkılarıyla yardırmasına tanık oluyorum.
rock müziği acılı arabesk hale getiren arkadaşımız.

bu hizmetlerini unutmak mümkün değil.

deli gibi dinlediğim olmuştur çoğu defa ama bu emre aydın'ın arabesk bir sanatçı olduğu gerçeğini değiştirmez. bütün şarkılarındaki öldüm bittim yalnızım koduğumun dünyası havası aklıma başka birşey getirmiyor maalesef.

ha bir de tarzı vardır efendinin. ıkınarak şarkı söylemek gibi.
ea.
Ayrıca aynı isim ve soyisme sahip birini tanıyorum ve hiç haz etmem onun için kendisine sadece (bkz: ea) diyorum !
2. albümünde afilli yalnızlık kadar ilgi çekebilecek bir şarkı yapamamış eski rockçıdır. ya da şebnem dönmez kliplerinde olmayınca iyi bir etki yaratmıyor mudur, nedir acaba?
her türlü baskıya rağmen dinlemekte ısrar ettiğim mükemmel sanatçı.
eski sevgilisiyle yaşadığı ilşki ona yazdığı ve yazmaya devam edeceğini söylediği şarkılarından mütevellit katır gibi bi inada sahip olduğunu düşündüğüm şarkıcı.inat insan kilo almazmış.öyle derdi ananem.kesin çok inat bu adam
kendine has tarzı olan güzel şarkılar çıkaran ve genelde sitem ve dert havasına sahip bir sanatçı...
tüm şarkılarında ciddi bir ümitsizlik bir kasvet havası sezdiğim şarkıcı.şarkılar güzel ama eski sevgilileriyle konuşup etme eyleme yazık diyesi geliyor insanın.
melankoli tetikleyen şarkılara sahip, sırf bu yüzden dinlerim zaman zaman.
son defa gibi bir şarkıyı yazıp besteleyerek normal olmadığını ispatlayan müzisyen.
güncel Önemli Başlıklar