bugün

hatırladığım kadarıyla bir sabah programında* sunucu olarak tanınan sonra dizi ve filmlerde oyunculuk yapan.baya bir güzel olan en son hacivat karagöz neden öldürüldü adlı filmde oynayan kız olmasam aşık olurdum ben buna dediğim bir hanım kızımız.
hoşsohbet ve saygıdeger bir bayan.
yönetmen ezel akay'la evli olan sarışın güzel oyuncu.
sabah şekeleri adlı program ile karşımıza çıkan.bir dönem çıplak pozlar vererek, sonradan pişman olup magazin haberlerine bomba gibi düşen insan. (bkz: kolay para) filmindeki oyunculuğu ve sevişme sahnesi takdire şayandır.
bir ara aslı ile keremadlı dizi de de oynamıştı
çok güzel hatun kişilik. bir başkası için (bkz: eyşan özhim). "hacivat ile karagöz neden öldürüldü?" filminde başrollerdedir.
aslı ile kerem dizisinde oynarken reklam aralarında bile kanal değiştirmememi sağlayacak kadar hastası olduğum, sonra gidip dünyanın en çirkin adamlarından ezel akay'la evlenip sinirlerimi kabartan güzel insan.**
birkaç sene önce star tv'de murat başoğlu ile birlikte görevimiz tehlike isimli bir yarışma programı sunuyordu.her zaman ve her yerde olduğu gibi orada da seksiydi kendisi.
güzelliğine bakarken donup kalınacak, ezel akay ile evlenerek gözlerden yaşları şıpır şıpır akıtmış hatun.
Gülüşü ve bakışının altında gizlenen samimi ve doğal tavırları ile sinemanın en güzel yüzü olmayı hak eden oyuncu.
bir ara okan bayulgenle bir dizide oynamıstı kendisi..
(bkz: sebnem sönmez)
insanları cezbeden bir güzelliğe sahip, sabah şekeri olarak tanıdığımız ve şu an oyunculuk yapan hatun kişi.
son olarak emre aydin kisisinin afili yalnizlik klibinde oynamis, aglamanin bile yakistigi ender kadinlardan.
bugünlerde emre aydın ın afili yalnızlık klibinde izlediğimiz ve hayran kaldığımız güzel.
neredesin firuze'de de oynamıştır bu güzel hatun kişilik..
the net 2000 adlı ortak yapım filmde interpol ajanı rolünde izlediğimiz aktris. aktris diyorum çünkü gayet başarılı.
emre aydın'ın klibinde (bkz: narsist) bir kadını canlandırmıştır.
biraz şişmanladığını gördüm sanırım balık etlilik modasına uymuş.
müzik klipleri oyunculuğuna ferdi tayfur'un emmoğlu klibinde oynayarak başlayan ferda anıl yarkın'ın üzülme klibinde arabesk imajı silmeye hafif hafif başlayan emre aydın'ın afilli yalnızlık'la 180 derece değişen kişi.
son derece sempatik ve doğal bulduğum kişidir. eskiden kendisine hayrandım, daha veletken, hala değişmedi hatun gene aynı sanki hala hayranım.
her geçen gün dahada güzelleşen bir içim su olan melake *.
Ezel Akay'dan ayrılmış aktrist
''armudun iyisini ayılar yerler''
atasözümüzün nesnesi olan kişi.
keşke öznesinde ben olsam.ayılık konusunda eksiğim yok fazlam var. selam ederim.
şu an cnn turk'te, yeni yıl programını sunan, en son erkeksen seyret dizisinde oynamış, güzel şahsiyet. özellikle kolay para filminde sahneleri izleyen, erkek modundaki izleyicileri o anda ''hani bana, hani bana'' moduna sokmuştur kendileri...