bugün

her terkediliş bünyeye zarar verir ama emre aydın gibi terkedilmek bambaşkadır. diğer terkedilişlerin etkisi artçı şoklarıyla birlikte daha kısa zamanda atlatılır lakin bu terkediliş uzun süre hafızalardan silinmez. terkeden sevdiceğin "adam olmazsın olm sen" temalı sözleri yankılanır beyinde.

"adam olmaz dedin senden
adam nedir dedim içimdeeeeeeen.."

şimdi yakışıyor mu böyle senin acizliğini alenen ortaya koyan hisli şarkılar dinlemek? senden adam olmaz adamım.
az önce fark ettim, tam 4 yıl olmuş diyerek içimi dağlayan ayrılık şekillerinin bir üst versiyonudur.
karanlık gri ton kliplerde hayatı yaşamaya başlamaktır. her şey siyah beyaz, hüzünlü şarkı sözleriyle sevdiceğinin hayalinin klipte rengarenk olduğu bir ayrılık şarkısı.
bütün bunlar emre aydın ın ağzında kürdanla şarkı söylemesi yüzündendir. kıro gibi ne öyle...
git, gideceksen bekleme diye bağırıp çağırmaktır terkeden sevgiliye.
çok koyar adama.
adam kelimesine takılı kalmaktır, biri buna adam olmaz senden demiş takılmış bu hala aynı kadına şarkı yazıyor, ağlıyor ergen midir nedir? ve öyle bir adam deyişi var ki ağzımı demin kırdılar şimdi zorla şarkı söylüyorum gibi sanki, onu terk eden kızın gönlüne sağlık. aferin yavrum.
(bkz: emre aydın daki ben de koyjam havası)
emre aydın'ınkiler gibi besteler yapabileceğimizin ön adımı olabilir.

yada terkedildikten tam 4 yıl sonra bir besteyle ünlü olabilceğinizi anlatabilir.
kalıcı sakatlık.
afilli yalnızlık lar yaşamaktır. her yalnızlık ayrı bi afillidir zaten.
işte o gün tükenmişsin demektir.
(bkz: öyle bir terk edilmek ki demet akalın olmak)
+ adam olmaz senden.
- (içinden) adam nedir?
+ konuşsana be adam? yeter artık üç yıldır sevgiliyiz daha sesini duymadım.
son defa sevgilinin sizin olmasını istemenizdir.
(bkz: son defa)
"ölşem ölşem ölşem hemen şimti." dedirtir insana.
melankoli havası atlatıldıktan sonra serdar ortaç tarzı 's*kmde değilsin' temalı şarkılar yapmaya sebebiyet verir.
Kağıt evler içinde yanmış herşey düşler bile diyebilmektir.
çok pis bir deneyim olur.
o sadece emre aydin'a ozgundur bence ya. Her babayigit beceremez
Facia ölüm gibi birşey olmalı.
üzücü bir durumdur.