bugün

Namaz kılmayan camî imamından farksızdır. ikisinin de cezası vardır nitekim.
kötü ördektir.
kırmızı ışık falan da dinlemeyen polistir.
zaten emniyet mensubuyuz bi de kemerini mi takıcaz diye düşünen polisdir.

not: trafik polisi değilim. *
Ters yönden gelip, sana yol vermeyen, ağır ağır ilerleyen, arabasının farları bile "bekle lan" diye bakan polis arabaları kullananları da vardır.
ceza yeme korkusu olmayan polistir.
hocanın dediğini yap, yaptığını yapma demişler.
esrar içen polisle kıyaslandığında melektir melek!
belli bir tehlike veya acil durum anında araçtan çıkma durumunu ciddi bir şekilde hızlandıracağı içindir muhtemelen.
topları ağır basan polistir.
türk polisidir.
sadece trafik polisi değildir. minibüs ve taksi şöförlerine de emniyet kemeri zorunluluğu yoktur.
türktür büyük ihtimalle. yurdum insanı ya.
Yakalansa bile bir bok olmayacağını bildigi icin böyle illegal davranışları olan polistir.
hangi iş ce meslek dalı doğru yürümüşki canım türkiyemde.
(bkz: türk insanı)
şerit değiştirirken sinyal vermiyordur ayrıca,
eğitim ilkokulda başlamalı, yooksa eğitimsiz toplumdan çıkan polis te, öğretmen de, doktor da, toplum neyse onun hemen hemen aynısı olacaktır,
sabah işe gelirken arabaların camından sağlı sollu, yiyecek içecek paketleri atılıyordu, kalbim sıkışıyor onları görünce,
nasıl bir zekaya sahipsiniz, onu oraya atarken ne düşünerek yaptınız bunu diye hepsine tek tek sormak istiyorum, ve ne yazık ki birçoğu farkında bile değil yaptığının.
görenlerin teşhir etmesi lüzum olan trafik polisidir. bu trafik polisi, trafikte hata yapan birini uyardığında; kıymeti harbiyesi olmayacaktır.
kemer takmadığını öğrenen sinan çetin'in oğlu içerlenip içki içip sarhoş olup arabayla çarpıp şehit etmiştir evet.