bugün

türk insanı denice akla hayale sığmayan pratiklikler gelir;
görsel
güvenilirdir. merttir. güçlüdür. ahlaklıdır.
çok büyük bir çoğunluğu hayatında ilk defa uçağa ak parti iktidarı sayesinde bindi. ak parti insanlar arasında sınıf farkını en aza indirmiştir.
toplum içerisinde iken başka insanları rahatsız etmemesi gerektiğini hala kavrayamayan insan türüdür. örneğin otobüste telefon ile konuşurken bağıra bağıra konuşur. gecenin 2 sinde araba ile yüksek sesle müzik dinleyerek gezer.metroda inenlere öncelik vermez. bir şeyde sıra varsa öne geçerek insanların hakkını gasp etmeye çalışır. park vb. yeşil alanlarda çekirdeğini veya diğer çöplerini yere atar. otoyolda sürekli şerit değiştirerek, makas yaparak insanların can güvenliğini tehlikeye atar. sol şeritte ise aşırı hız yaparak öndekini selektörle rahatsız eder. camideyken hoca elli kere uyarmasına rağmen telefonunun sesini kısmaz, camiye de çorapsız gelir. müslümanlığı sadece kendinedir. başkalarının hakkını göz etmez.
türk insanı dünyanın en akıllı insanlarıdır. hatta ve hatta yapılmaması gereken, kural dışı olan her şeyin açığını yakalayıp uygulayan fırsatçı insanlardır. atatürk boşuna mı demiş türk milleti zekidir, çalışkandır diye.. mantıklı şeylere kafaları basmaz, mantıksız şeylere kafaları çalışır. zekilik fışkırıyor yemin ediyorum! neyse, gerçeklerle yüzleşin. türk insanının %50'si cahildir. dikkat edin hem akıllı, hem de cahildir diyorum. çünkü türk insanı cahil oldukları için kendilerini akıllı zannederler. düzen bozup, her konuda kural ihlali yapmak düşünülebilir cahilliktir. türk insanı asla kural nedir bilmez. yani işin gerçeği akıllılar ama çakallıklara.. bu da benim gözümde cahilliktir işte. genelleme yaparak geniş zamanda konuşuyorum çünkü ben böyle değilim.
ayrıca bunları neden yazdım biliyor musunuz?
bugün çevre yolunda orta şeritte aracımla giderken orospu çocuğunun tekini dikiz aynasından gördüm. makas ata ata hayvani bir şekilde arkamdan bana doğru geliyordu. şeridime kitlendim gazı kestim geçip gitsin diye şerefsiz. geldi arkamdan 2,3 cm mesafe ile makas atıp geçti, rüzgarından sarsıldım. aracım azcık yavaşlasa bana arkadan girecekti.. bende başkasına, başkası da başkasına.. bu kadar basit mi insan hayatı ? bana makas attıktan sonra sol şeritte de önündeki aracı rahatsız edip kendisini sağa attı. sonra tekrar sağ şeride geçti ve ilerledi gitti. trafikte hep dua ederim. allah bunların başına o kadar büyük bir kaza versin ki, kimseye can mal kaybı vermeden kendileri ömür boyu sakat kalsın. ya kör olsunlar ya da kolsuz, bacaksız. sonra da görsünler analarının amını orospu çocukları.
küçük pipilidir.
Yegenim ağzıma osurdu,orucum bozulmuş mudur? Tadında sorular soran insandır.
an itibari ile başımdan geleni anlatarak ne kadar mal olduğunu kanıtlamaya çalışacağım insandır.

istanbul'da sahil yolunda ataköy çıkışında bir araba servisi var. sahil yolunu kullananlar burayı az çok bililer. hemen gerisinde abartısız söylüyorum 20 adımlık bir mesafede üst geçit var.

dün buradan geçerken tabi benim güzergahımda trafik var ama diğer taraf vızır vızır işliyor. bir tane armut oraya çıkmak yerine normal yoldan geçmeye çalışıyor. buraya kadar her şey bildiğimi şekilde devam ediyor. ben geçerken arabadan arkadaşa seslendim. birader şu ileride 2 adım ötede köprü var oradan geçsene diye. adam bana baktı. dedim köprü var amk köprüden geçsene diye. suratıma mal mal baktı. sonra bizim yol biraz ilerledi.

ben ileri gidince bu salak insan demeye utandığım mahlukatta karşıya geçmek için fırsatı buldu. bana arkadan nasıl koydum tarzı el işareti yapıyor.

abi bir insan bu kadar gerizekalı olamaz la. ben sanki adama kötü bir şey söyledim de bana el işareti yapıyor. ulan olurda bir gün oradan geçerken sen karşıya yine oradan geçersin arabanın biri sana çarparsa allah var gelip ağzının ortasına tekmeyi basmayan ibnedir amk.

şimdi de basarım da sen onu anlayamacak kadar malsın.
abd'de yapılan ve 144 ülkeyi kapsayan bir araştırmaya göre, "çok az gülebiliyormuş, çok mutsuzmuş".
periscope'u kesinlikle kullanmaması gereken insandır. küçük kızların yayınlarına gidip cinsel içerikli yazılar yazmak nedir?
niye rezil ediyosunuz abi bizi?

abazalığımızın ve andavallığımızın bir sınırı yok. geçen gün periscope'un en çok izlenen kullanıcılarından olan bir kadın türkiye'nin ülkece uygulamadan kaldırılması gerektiğini savunuyordu ve bunda gayet haklı.

komik olan ise kadın bunları söylerken bile insanımız boobs show pussy sex sex sex şeklinde mesaj atıyordu. yazık ya. kadının dünyanın her yerinden takipçisi var. dünyanın her yerine rezil olduk.
görsel

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı yer..
bir çoğu sinirli insandır. ister istemez sinirlenebilirler. bir çoğu cana yakındır.
şeytanın pabucunu şeytanın götüne ters sokar.

http://c11.incisozluk.com.../11002/7/422417_o3117.jpg

bu nasıl bir insandır lan. *
Yediği yemeği içtiği icecege denk getiren insan.
Açıksözlü değildir ekseriyetle.

Derdini açıkça söylemekten çekinir.
övünülecek bir sürü şeye sahip olan insan topluluğudur.ben şahsen bu topluluğun bir üyesi olduğum için gurur duyuyorum.gurur duyulacak çok şeyimiz var aslında.ama medya ve haddini bilmez insanlar yüzünden ne yazıkki son yıllarda benliğimizi kaybettiğimizi gözlemlemekteyim.ha bizim millet olarak kötü yanlarımız var mı evet.ama artık bardağın dolu tarafına bakarak kendimizle gurur duymalıyız.boş tarafına da bakacak mıyız evet.ama boş tarafına baktığımız zaman küfür etmek yerine eksiklerimizi eğrilerimizi düzeltmeliyiz.
NE MUTLU TÜRKÜM DiYENE!
özünde iyidir. hislerini kontrol edemez sadece . her şeyi aşırı yaşamayı sever. coşkun bir sel gibidir. aşırı yaşadığı için incitir ve incinir.
Vicdanlıdır.net.
farkında mısınız bilmiyorum ama en son patlama olan * * sultanahmet patlamasına tepkisi çok azdı. yani öğrenince bir iki bir şey söyledi herkes, o kadar.

buna alışmış olmamalıyız. bunlar başka yerde olunca dünya yerinden oynuyor yahu.
sistematik olarak delirtildi.
toplumda anlatıldığı gibi mert, yürekli felan değildir. tam aksine türk insanında kindarlık diz boyudur.
https://www.uludagsozluk.com/e/31627563/

Bunu yazmış bir yazarın beğenmediği ülke.
Burda tüm etnik döküntüler toplanmış amk eşşek sevdalıları .
en büyük sorunu bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmasıdır.
yol tarif etmeyi vatan borcu olarak gören insandır.

yanıma yaklaşarak benim duyabileceğim bir sesle; yanlış yere geldiğini söyleyen ve gideceği yere giden metronun nereden hareket ettiğini soran bir abimize, şimdi şuradan diye tarifime başlar başlamaz en yakınımızdaki yardımsever bir yurdum insanı hızla yanımıza sokulup, ulvi bir görev bilinciyle muhabbete dalarak;
abi buradan geri dön merdivenleri çıkıp sola dönüp ordan devam edecen.
muhabbeti duyan başka biri; merdivenlerden yukarı çıkıyorsun.
bir diğeri; merdivenlerden çık ordan sola...
adamlar koro halinde tariflerini bir güzel yaptılar. bu durumu gören ben;
beyler abimizi gideceği yere kadar bırakıverin size zahmet deyiverdim. adamlarda şaşkın bakışlar tabii, şaka yaptım beyler demek zorunda kaldım. ne bekliyordunuz amk bu ne şevk, bu nasıl bitmeyen bir motivasyon