bugün

birisi avrupa asilidir* , diğeri ucuz amerikan kızıdır.*
kristen stewart eğlenilecek, emma watson evlenilecek kızdır.
emma watson'ın tek roundda knock out edeceği karşılaşmadır.
birinin ağzı gerektiğinde açıktır diğerininki hep açıktır.

genç abazanlar rahatsız değil ama bella ağzını kapatsın istiyoruz..
emma watson, iyi bir oyuncudur.
kristen stewart, sürekli dudaklarını yalayan özenti kız. oyunculuğu da vasatın altındadır.
emma watson'da bir gün "femme fatale" olacak potansiyel vardır. kristen stewart ise ancak "kızcağız" olabilir.
emma watson az da olsa asil bir görüntü çizerken, kristen stewart paçozun önde gidenidir. hiçbir türlü gideri yoktur.
kristen; vasat statüsünde torpilli bir oyuncudur, iticidir, iç gıcırdatır.
emma watson açık ara farkla öndedir; elimizde büyümüştür, hanım hanımcıktır, sevilir.
emma watson dininde imanında iyi aile terbiyesi görmüş eğer ki bir gün duygularıma karşılık verirse ailemle ilk günden tanıştırmaktan çekinmeyeceğim bir kişi bir de diğer yandan kristen kristen kristen pasaklı sokak kadını kristen tiksiniyorum ondan.
Ashley greene kesinlikle her haliyle amına koyar ikisininde. Adamı siker boynunu büker valla.
görsel
`http://site.mynet.com/dan...t_resimlerim/other_08.jpg`
`http://img03.blogcu.com/i...x0_400x550_1246519234.jpg`

emma watson'ın alıp götüreceği karşılaşma.
sürekli bayık bir ifadesi olmasa sonuc kristen'dır fizige de gayet guzeldir fakat emma'nın suratı her daim guzeldir hostur, fizigi pek oturmamıstır...
kristin kaşar görünüşlüdür ama çok güzeldir, emma ise hanım görünüşlüdür ama..bu da çok güzel lan. ee neyi karşılaştırıyoruz.
kstew denilen şahsiyet yapımcı kızıdır, torpille buraya kadar gelmiştir.ağzını hiç kapatamaz fanlarına salak der...milyon dolarlar kazandığı filme küfreder yani iğrencin ötesinde bir insandır.yani düşünün 7. sınıfta sıkılıp okulu bırakmış...çoğu kızda nefret eder ondan robert pattinson yüzünden...
emma watson ise gerçek bir oyuncudur.oyuncuyum ben hayatımın servetini kazandım demiyor yine de canla başla okuyor şuan brown'da dersleride iyimiş.ayrıca modelliği olsun oyunculuğu olsun fiziği vb. her halt var kızda ve çok mütevazi.
ayrıca kristen resmen s.rtüktür.emma ise iyidir, iyi.