bugün

itibardan tasarruf etmeyen musluktur.

görsel
görsel
altın kaplama olacağını baslığa girmeden tahmin ettim ve yanılmadım.
iki soru:

1) o mutfak saraydaysa halkın parasını neden y.rak kürek şeylere harcıyorlar?

2) özel mülkse o kadar parayı nereden buldular?
recep ivedikin babaannesinin dediği gibi: o musluk var ya o musluk.
Ağızımı açacağım ama atacağım kuş ürküttüğüm kuşa değmez.
sanki kendi kullanıyor musluğu. ölünce emine hanım başkaları kullanacak değil mi?
zaten kendi o musluğu hiç açıp kapatmamıştır bile, evde çalışanlar kullanır onu.
hem emine hanım namaz kılıyi.
yunan ağzıyla bidboks yapmayın burda.

hüloğla kalın.
hani bana asure
asure asure
asure isterim.
asgari ücretli çalışan birinin 4 (Dört) aylık maaşı değerinde olan musluktur. devlet bütçesinden karşılanmışsa, hepimizin hakkı olan musluktur.

kendileri 10bin liralık musluk kullansın sıra vatandaşa gelince tasarruf edilecek denilsin, ne güzel işmiş ya... böyle lüks hayat olunca tabi adam koltuğu bırakmak istemez.
Ya Akp li filan değilim de biraz gerçekçi olun herkesin evindeki o gri sapı oynayan musluktan mı olacaktı.
Öyle demeyin ama elma kabuklarını atmayip sirke yapıp tasarruf yapıyor.
Benim aklıma şu takıldı. O mutfakta yemek pişiyor mu acaba.

Sergi mutfak gibi bir şey çünkü.
Benzer işler *

görsel
Yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştiha sizin, Doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin! Efendiler pek açsınız, bu çehrenizde bellidir Yiyin, yemezseniz bugün, yarın kalır mı kim bilir? Bu nadi-i niam, bakın kudumunuzla müftehir! Bu hakkıdır gazanızın, evet, o hak da elde bir... Yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştiha sizin, Doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin!
Ejder meyveli smoothie neydi o yaa.
Recep sevdalıları suskun.

Yazık lan. Adam 1 senedir evime et alamadım diye ağlıyor.
kadın supreme leaderin birinci ve tek eşi lan. gözünüze dizinize dursun. bana tayyip savundurtmayın şurda.

kıçı kırık sikko bi yeşil top badem bıyıklı gençlik kolları başkanının bile 3 tane super lüks otomobili yada bi yatı var şu örgüte.

kadın amiral general supreme leader in birinci ve tek eşi. şu musluk mu tek problem.

siz hakediyorsunuz başınıza gelenleri.
Allah. benim zerre hakkımı yediler ise bu dünyada da öbür dunyada da hesabını sorsun..haram olsun..
Demek ki neymis? Paran olmasi,bir seyin cok pahali olmasi demek senin cok zevkli ve o seyin essiz guzellikte.olacagi anlamina gelmiyormus.
en ucuzundan 6 tane buzdolabı eden musluktur. bilmem kaç milyon adet buzdolabımızın sayısına etkisi yadsınamaz...
Çomar deyip geçmeyin.
Çomar dediğiz o adamlar, o güzel insanlar taktırdı o musluğu.
Onlar, o güzel insanlar...
Pek öyle dindar bir adam felan değilim, tanrı varmış yada yokmuş oda umrumda değil.
Fakat umarım bir tanrı gerçekten Vardır ve o kul hakkı ile söylenen herşey gerçektir, ateş gerçektir, ızdırap gerçektir.

Başka sözüm yoktur. Güle güle kullanmasın!
yerli ve milli musluk.
Gılışdarın mutfağındaki musluktan daha lükstür.
Bu arap sevicilerdeki altın sarısı eşya, altın sarısı kıyafet, altın varrak merakı nedir anlamış değilim.
görseli çekerken tek yapmaları gereken, çekim açısı + arka plan. onu dahi dikkat etmeden çekilen görsel ellerinde patladı.
Güzel musluktur. Pırıl pırıl insanlara pırıl pırıl musluklar yakışır..