bugün

haydaa, yapılan transfere bak.
rijkaard bile "bana forvet lazım" diyor adamlar gidiyo sol bek alıyor. olacak iş değil.
trabzonspor ile anlaşmak üzere olan benficalı topçi.
Emerson transferi borsaya bildirildi. bir aksilik çıkmazsa emerson trabzonsporumuzda.
kadromuz yeterli diye açıklama yapıp uefa avrupa ligi'nde adı sanı duyulmamış bir takıma elendikten sonra yapılmış olan transfer.
çok geç kalınmış transferdir. sen git köy takımına elen sonra 1-2 transfer yap. bu yönetim oldukça başarı falan gelmez. 2 senede en dibe vurdu takım.
gelde kızma şimdi bu yönetime arkadaş kupa maçlarından önce gadromuz yederli transfer yapılmayacak diye açıklama yap ,sonra rezil bir oyunla kupadan elen üstüne 2 tane futbolcu al.hemde biri forvet diğeri sol bek.e ozaman sormazlar mı adamı bu takıma transfer yapılması için illa başarısızlık mı olması gerekir.

alınan futbolcuyuda tanımıyorum genel bir yorum yaparsak benfica da oynuyorsa fena bir oyuncu değildir heralde.zaten sol beklerden yana şansımız hiç gülmedi inşallah bu sefer tutar.

(bkz: hrvoje cale)
(bkz: marek cech)
emersonları oldum olası severim. isminde bi kere emektar topçu gibi bir mana var. hem zenci olması çok büyük avantaj. zaten hep demişimdir, ne kadar zenci o kadar çok başarı. iyi transfer kutlarım.
trabzonspor'un transfer görüşmelerini başlattığını borsaya bildirdiği benfica'lı sol bek.

1986 doğumludur.

gözüme çarpan en önemli özelliği sürati oldu. hücumcu bek familyasından.

hasan ali kaldırım'ların " kumaşı sağlam " olarak adlandırıldığı ülke futbolu için enfes bir transfer.