bugün

trafik polisleri radarlarından birisini erecto'ya bırakmışlar, erecto'nun ihbarı sonucu her yazılan cezadan erecto yüzde alıyormuş diye, erecto muhaliflerinin trollerle yaymaya çalıştığı bu kuru iftiraya kanmayın.
içinde rizeliler olmasa rizedir. çok güzel ırmaklar şelaleler falan var yeşilliği de denizi de bizim kastamonu gibi aynı.

kastamonu değildir oraya gitmeyin orada çok korkunçlu bişiler var. ben gidecem birkaç seneye önden gidip kalabalık yapmayın memleketi.
Edirne dir selimiye etrafında tarikatınıza şekil verebilirsiniz

Eski camiyi ismailağa camiyi gibi kullanabilirsiniz.
Emekli olunca dünyayı gezmiyor muyduk?
Bir yere Yerleşmek nereden çıktı.
imkanım olsaydı, hiç düşünmeden isparta'ya yerlesirdim.
erecto araçları gammazlıyormuş...
Dersim tabiki.dogasi insanı harika.
emeklilikteten önce çocuk olunca kaçılması gereken bir şehirdeyim.
tekirdağ ile bodrum arasında kalsam da ikisine de gidemeyeceğim.
Bayburt.
Ünye yada amasya emekli olursam bu ikisinden birinde yaşamayı planlıyorum.
Kesinlikle Sinop. Oraya hiç gitmemiş insanlar olduğu için bunu ilk ben diyorum sanırım. Siz de haklısınız, görmeden bir şey denemez. Umarım kimse Sinop'a gelmez böyle dedikten sonra.
Muğla ve ilçeleri asla değildir. ingiliz ve Ruslardan bir karış toprak kalmamış. El değmemiş yerler keşfetmek lazım.
Bence Tekirdağ güzel ama istanbul'a da arada giilebilir. Tüyap buradan 1 saat falan ama Silivri otogarı'ndan daha ucuz hatta gümüşyaka'dan iki minibüsle bile buraya gelinebilir.
Balıkesir'in iç kesimleri. Bir dağ eteğinde ziraat ve hayvancılıkla uğraşmak isterim. Şehir yaşantısına uzak olacak.
babam ve annem karavanla takılıyorlar valla, canları nereyi isterse oraya gidiyorlar.

şimdi de tekneye kafayı taktılar. insanlar ebeveynlerini örnek alır bizimkiler bizi örnek alıyor.

az vizyon pls.
ulukışla derdim ama artık bu maaşla olmuyor,olmaz

mersine de yakın haftada bir-iki inilirdi arabayla mersin'de kötüleşti, tarsus aynı,üstüne pahalı..

bor ve niğde'yi çok severim orası da bitti. niğde'de yerel lokanta-börekçi-restoran kalmadı.

artık türkiye'de emekli için hayat bitti.

hele başını sokacak bir evin yoksa ,allah yardım etsin.
Emeklilikte yaşa takıldık. 60 yaşından sonra herhangi bir yere gitmeye üşenirim ben.
sinir olduğum bir ifade, mesela bu...
fazla parası olmayan, yaz günü dize kadar şortun altına rengi kaçmış çorap ve altına sandalet giyen amcalar, bir kısım vücut derileri özerkliğini iddia etmiş ve sabahları birbirlerine günaydın mesajı atan teyzelerin üşüştüğü bir yer olmamalı.. düzenli dağılım, iyidir..
erdek uyar.
Olur mu bilmem ama cunda ya yerleşmeyi çok isterim.
Gibson inadına Kastamonu.
Şaka şaka. Ben büyük şehirciyim. Ya da yaşımdan ötürü daha şehir beni yormamış olabilir yorarsa da inadına Kastamonu.
izmir’de tam teşekküllü bir devlet hastanesine iki adım, ulaşımı çok kolay olmayan, esnafı düzgün, yapılaşma bakımından 40 yıl önceki sadeliğini koruyan mis gibi bir Ege kasabası. Adını Söylemem!
Sinop: Türkiye'nin en mutlu kenti.
Adını söyleyeni sikiyorlar galiba.

Aylık 10 bin lira ile çok güzel yaşarsınız.
Şehirlerin kraliçası istanbul'dur tabiki. Hayatını burada geçir, sonra ben tırtladım artık deyip, başka yer ara; olmaz öyle şey! Adına şarkılar şiirler yazılan kaç şehir var ki? Aslında Tomarza olabilir. Murat Kekilli'nin "Tomarza'nın bağları" şarkısı var, orası olabilir. 18 yıl sonra görüşürüz. Bekle beni Tomarza!