bugün

Olma olasılığı sıfır erkektir.

Evet
Elleri güzel deyince bizim mahallede beni gösterirler.
--spoiler--
olma olasılığı sıfır erkektir.
--spoiler--

ay my ass's edge !
Sifirmis !
Acaba hayatinizda bu kadar bakimli, temiz, ve bir muzisyeninki kadar estetik erkek eli gordunuz mu acaba?!?!
görsel
Yenmemiş tırnaklar ve güdük olmayan parmak yapısı. ilk defa gördüm, subhanallah.
--spoiler--
ay my ass's edge !
sifirmis !
acaba hayatinizda bu kadar bakimli, temiz, ve bir muzisyeninki kadar estetik erkek eli gordunuz mu acaba?!?!
--spoiler--

Ayhhh şuna bak hele! Götüm!

El dedik! Fırıncı küreği demediksnkddlld.

Evet
o kadar guzel ki oje surup atsam en az 10 sozluk erkegi evlenme teklif eder. o kadar yani.
--spoiler--
yenmemiş tırnaklar ve güdük olmayan parmak yapısı. ilk defa gördüm, subhanallah.
--spoiler--

o eller ayda bi kere manikure giriyor. Metroseksuel oldugum dogrudur.
görsel
Sütlaç mübarek.

Evet
--spoiler--
https://galeri.uludagsozluk.com/r/2347520/+
--spoiler--

gobis bagimsizligini ilan edip dugmeleri patlatmak uzere )))
görsel
Benim ellerim bebeksi ve kılsız. Annem bana ne biçim ellerin var kadın gibi lan diyor mıncırıyor. Her sabah zeytinyağlı krem sürünce böyle oluyor deneyin.
Benim. Ama bir halta yaradığını görmedim bugüne kadar. Kızların pek umurunda olmuyor. Zaten trafik kazasında yaprağa döndü izler kaldı.
bu mu güzel eller?
benimdir. çeşitli mecralarda yaptığımız reklamlarda kendi ellerimi kullandığım için gelip fotoğrafını buraya eklemeyeceğim, muhtemelen birçok kişi görmüştür zaten.
Bu kadar erkeğin içinde ellerimi göstermem amk. Hayırdır erkek erkeğe el resmi mi atar.
görsel
bu sözlükte bunun üstü yok, kalıbımı basarım.
Bu erkek eli mi?! Sjdjdjdkdk

Evet
benim ellerim de güzeldir he.
O nasıl el lan oyle slender man den hallice kır pidesi gibi tövbe tövbe.
burada birileri benim ellerimin en güzel olduğunu söylerdi de fikri değişmiş sanırım.
Vay vay coşmuş bizim çocuklarajdjdnd.
Fark ettim de biz kafkasyalıların elleri ve parmakları uzun ve ince olma eğiliminde. Diğerlerinin elleri hep bebek elinden hallice, tombul ve kısa parmaklı.

Edit: balkan kökenli olanların elleri nasıl bilmiyorum menuet.
Kafkas değilim. Tezini çürüttüm piremses.
(bkz: bana çizmelerimi yeniden giydirmeyin)
Dipdiri memeler ve dolgun yuvarlak kalçalar ile dolmasını canı şaplaktan isterim.
Hamdolsun.