bugün

kişinin aids olup olmadığını anlamak amacıyla yapılan testtir.
hiv virüsünün bulaşmasından 3 ay sonra yapılması gerekli testtir.
yabancı uyruklu bir hayat kadınıyla ilişkiye girildikten sonra, mutlaka yapılması gereken test.
üç aydan önce sağlıklı sonuç vermeyen testtir. üç ay sonra yaptırdığınız test pozitif çıkarsa o üç ayda yattığınız herkesi arayıp teker teker ilenmelerini almanız gerekir. aman diyeyim. ya tek eşlilik ya prezervatif.
21 gün sonra yapıldığı takdirde çıkan sonuç kesinliği %95*. 90 gün sonra bi test daha içinizi rahatlatabilir.
bu aralar sike sike yaptırmak durumunda kalacağım test. sakıncalı birilerine takıldığımdan değil lan msa'ya yazılıcam, ondan.

yani bi yamukluk çıkacağını sanmıyorum ama insan düşünüyor işte.

geçenlerde kız arkadaşım ameliyat olduğu için illa çaktırmadan bakmışlardır da diyorum, ordan da bi kafam rahat ediyor da.

yine bunu çekmek mi mike tyson'ın yumruğumu desen yumruk lan. öyle bi illet bu iblis.
ismini duyunca aklima kötü kötü anilarim gelen test.

öyle parayla bir iliskiye girmemistim ama eski sevgilimde akinti sudur budur sikayetleri artinca iyiden iyiye kafami takmistim olabilir mi acaba lan diye.

yaptirirken hele de aile dostu bi laboratuvara ve sizi taniyan bir doktor hanima yaptiriyorsaniz yerin dibine giriyorsunuz. O yüzden yaptirmayin bu testi. Yaptirmamak icin de kondom kullanin ulan!
Zeka testi sanıp geldim, aids oldum gidiyorum testidir.