bugün

forum sitelerinden birisinde karşılaşılan sorulardan birisi. ne güzeldir bizim insanımız. en ciddi forum sitesi bile olsa ortamı yumuşatacak, tebessüm ettirecek bir şeyler bulabilmekte. diyelim ki site ekonomi sitesi *, insanların birbirine hitap şekli şöyle olacak o zaman:

- elimdekini şimdi bilgilerinden çok yararlandığım muzaffer ergüder beyefendiye vermek istiyorum.

- necati beyin nazik davranışına çok teşekkür eder, elimdekini de kabul etmesini dilerim.

- bu forumdaki tüm sayın arkadaşları birbirinden ayıramadığım için elimdekileri tek tek hepsine vermek istiyorum.
(bkz: centilmen)
(bkz: herkesin tuttuğu kendine)
(bkz: kimseye vermem yerim)
(bkz: sana vermeyeceğim kesin)
(bkz: sana vermezsem kime vereceğim) * *
en güzel forum sorularından birisidir. insanlar arasındaki muhabbeti geliştirir.
(bkz: kasap vitrinindeki gotune karanfil sokulmus koyun) *
(bkz: anket kokan hareketler bunlar)
(bkz: elinizde anket olsa kime sorarsınız)
türkiyeli toplumun kadınıyla erkeğiyle topyekün abazan olduğunun göstergesi olan soru cümlesi. Forum siteleri bu tarz gudik anketlerden geçilmemektedir. Demek ki bilinç altında yatan cinsel açlık bu şekilde tezahür ediyor.
tanim: açılan anketlerin son noktasıdır artık. yakında çişiniz geldi nereye edeceksiniz gibi şeyler görmeyi arzuyla bekliyoruz. ama yine de cvplayamadan edemeyeceğim.

recep tayyibe verirdim. *
elinizde bir gul olsa ataturk e mi hz muhammed e mi verirsiniz soru cumlesi de bir ileri seviyesidir bunun.aklıma geldi birden nedense.
(bkz: koy götüne)
götüme sokarım mis gibi kokar şeklinde cevap verilesi soru cümleciği.
türkiyedeysen büyük bir ihtimalle şu cevabın alınacağı soru: elimde bir gül olsa gülü aptullah'a dikeninide taayyipe verirdim. Belki taayyip dikenin üstüne felan otururdu, olaylar gelişirdi... *
meraklı soru cümlesi. du söyleyiveren; plastik gülse kasaba götürür vitrindeki koyunun kıçına koyup nostalji yaratması için onu ikna ederim. lafla ikna edemezsem para veririm yaptırırım. para sökmezse, inatlaşmam dayak yememek için. her şeye rağmen eğer yaptırabildiysem vitrinin karşısında manzaraya karşı bi sigara içerim. raatsızım çünkü, olabilir.
ortamda hoşlanılan kız varsa "na ona" diyerek cevap verilecek soru.