bugün

Son parasını iphone a vermiş ve taksiye parası kalmamış tiptir.**.
(bkz: 800 lira maaşla iphone alan insan).
iphone'u olmayan insan söylemi.
iphone'u olup içinde kontörü olmayan tiptir bu.
elinde tuttuğu iphonenun daha 64 taksidi olduğu bilinen bir gerçektir.
ayranı yok içmeye tahterevanla gider s.çmaya ata sözünü doğrulayan tiptir.
elinde iphone la belediye otobüsüne binen tip şöyle bir şey söyleyebilir;
otobüsten dışarıya baktım adam bana tuhaf tuhaf bakıyor. Kendi arabası 1 milyon etmez ben 2-3 milyonluk otobüsle gidiyorum hahahayy.. ay ponum düştüüü...
her gün rastladığım özenti gençliktir.
Ulan amip beyinli elindeki telefon 2 bin tl sen o otobüse binip o telefonu herkese gösterince biz senin zengin veya elit bir insan mı olduğunu sanacağız, ey geri zekalı türk gençliği yemin ediyorum senden bir bok olmaz.
sevgilisiyle mesajlaşan ve bu nedenle telefonu elinde olan tiptir. bu tip benim lan !! sabah 8-gece 3 e kadar mesajlaşırım. paso telefon elimde paso sessizde telefon.

not: özentilik yapana lafım yok. onun beynine sıçayım. ama sırf artist gözüyle bakacaksınız diye telefon da mı almayayım ? bukart ımı basar otururum koltuğa. gelen mesaja da cevap yazarım. okey ? öptüm by.
50 liralık çakma iphone kullanıcısı ihtimali yüksek olan tip. illa göstercek ya baaak benim şundanım vaaar diye.
annesine yalvarıp taksitle aldırmıştır it oğlu it.
iphone telefonu olup, cebinde akbili olan tiptir.
myphone kullanan tiptir.

not: sizi kandırdıysa demek ki mission completed.
normal olan insandır.

iphone olan insan otobüse binemez diye bir şart mı var? iphone varsa ferrariside mi olması gerek? insanları anlamak çok zor.

belkide hediye edilmiştir yada kafaya koyup azimli bir şekilde parasını biriktirip almıştır. olamaz mı?
iphone'u ikinci, hatta üçüncü el de olabilir.
iphone'u 12 ay taksitle almış insandır.
sigara içmem, içki içmem, karıya kıza para yedirmem, altı üstü bir telefonumuz var aldığımız kullandığımız, onunla da nereye gitsek, iphone u olup döner yiyen tip, yok iphone u olup kontör alan tip, ulan koca sözlükte her şeyi yanlış bir şeymiş gibi empoze etmeye çalışan rezil yazarlar var, ne gereği varsa, arkadaşım adam alır, isterse taksiye, isterse otobüse biner, biz diyo muyuz 2000 lira maaş alıp otobüse binen tip var diye.. bu kadar da embesil olmayın be arkadaşım. hem iphone, samsung, htc, lg artık o kadar lüks telefonlar değil, artık nasıl kimsenin elinde 3310 falan göremiyorsan, herkesin elinde bu tür telefonları görmeye alışacaksın. gelipte burda ahkam kesmeyeceksin.
(bkz: aa bu benim lan)
ayrıca apple iphone 3gs alan bireyin, sınıf atlayacak hali yok.

http://www.hepsiburada.co...3gs&categoryId=371946
ikinci eldir muhtemelen.
Aciklanmasi gereken 2 gercek var efenim!

1.artik iphone o kadar pahali degil. Cihaz iphone 3G ise ve 2. else myphonedan ucuz bile olur.
2. 'akilli telefon kullanmakta mi suc bilağder' diye feryat edenler efenim 4 tane isletim bulunmaktadir telefonlar icin. Bunlardan sadece bir tanesi telefonda kisitlamalar yapar. Farkli cihazlarla dosya aktarimini bile kisitlar. Iste bu ios tur. Yani iphonede kullanilan. Benim tercihim ise android lerdir. Gayet rahattir efenim! Saygilar.
Evet insanın iphoneunu otobüse binmeden önce ayağıyla iyice ezip çöpe atması lazımdır aksi takdirde bazı yazarlar böyle başlık acar.
iphone kullanmanın sadece kaymak kesime ait olduğunu düşünen, mantıkta geri kalmış yazar söylemi. hem istanbul gibi bir şehirde yaşayan insan kimi zaman toplu taşıma aracının ne kadar avantajlı olduğunu bilir. şimdi bu adam iphone u ile birlikte otobüse değil de başlığı açan yazara mı binsin? * *
kuvvetle ihtimal mesaj atan adamdır.
arabası bozulmuş olabilir. o an telefonla gerçekten işi olabilir.ama sırf elinde tutuyorsa bilin ki embesildir.
bütün tiplerdir zira otobübüste herkesin evinde iphone var.
iphone u var diye uçak mı kiralasın amk.