bugün

Özellikle manasız bakın diye komut verilmiş adaylar. Yuh anasını ne biçim jüri bu.
boy ve fizik olarak ilgi çekici ama yüz güzelliği olarak pek para etmeyecek olan adaylardır.

9-13-17-23 diğerlerinden çok daha güzeller olarak ön plana çıkıyor. 23 numaralı 1.88 boyuyla favori. benimle aynı boyda maşallah.
Hepsinin birada olduğu fotoğraf kasap dükkanının vitrininden gibi.
Nursuz günahkar kızlar. Kız denirse tabii.
12 numaranın duruşu bakışı fiziği daha bi güzel sanki.. ben 12 diyorummm
orjinal hali:görsel

Makyajlı hali:görsel

Senmisin harun abi...

Edit:bu adayımız adanalıymış..
Oyumu 4 numara irina ablamıza benzeyen Amine Gülşe'ye veriyorum.
güzel hatunların da olduğu adaylardır.sanırım izmir yaması yüklemişler.
4 numaranın benim gözümde kazandığı yarışma. Diğerleri çöp.
21 numaradaki kız korkmuş heralde. O ne bakış lan.
"uzun kızlar genelde çirkin olur" tezini tekrar akıllara getirmiştir.

arkadaş, bunlara nasıl bitiyorsunuz anlam veremiyorum ya. olum o kadar mı yokluk var ülkede o kadar mı boşluktasınız?
3-10-14 numaranın kazanmaması gereken yarışma, hele 3 numara çok korkunç lan. 21 fotoğrafçıyı dövecekmiş gibi bakmış.*
favorilerim 5,8,9,13,23.
1 numarayı tanıyorum ve kazanmasini istemiyorum aşırı şımarık egoist bi kız hepten uçar. ve bana göre hiçbiri
güzel olmayan adaylardır. yazık. sevgilimin kıymetini bir kere daha kanıtladılar.
adayları gördükten sonra miss turkey 2015'e sakalımı bıyığımı kesip katılmayı düşünüyorum. en azından elemeleri geçerim.
bir çoğunun tipleri allah'a şükür sebebi olan adaylar.

favorilerim; 9, 13, 23.

zaten elle tutulur bir onlar var gibi.
Az bakınca 12 numaranın fiziği, bakışı, duruşu çok güzel.
Yapmacık da durmuyor.

Sonuncu gibi 1.88 boyunda da kadın olmaz çok afedersiniz fizik yok o kızda odun gibi, sadece yüz güzelliği.

Not: eleştiri serbest, sonuçta onlar kendilerini buna layık gormusler. Yoksa eleştirme hakkını kendime vermezdim.
24 numaralı adayın kazanması gereken yarışma.
yemin ederim yazık lan, metrobüs modasını takip eden birisi olarak bunlardan daha güzel her gün 2 şer tane kız gösteririm size.
tarihe not düşülsün 4- 13-9-12.dereceye giremezlerse üzülmesinler(ki cok zor ihtimal)benim gönlümün kraliceleri onlar.
içlerinde ciddi ciddi çirkinler bile vardır.

ülkemiz her alanda yozlaşmaya ve bozulmaya başlamış artık, yazık!
bakışlarında ciddi sorunlar olan kızların da aralarında bulunduğu yarışma.
illa biri seçilecekse 23 numaralı adayın seçilmesi uygun görülmektedir. david backham numarası şansına şans katsın.
yarışmaya başvuran herkesin seçildiği izlenimi veren seçmedir. sanırım 24 kişi olsa sayfa tam olacakmış. sözlükçüler kezban tarifinizi bu menüden seçebilirsiniz. ayrıca rus kızlarının gadri gıymeti daha iyi anlaşılmıştır.
5 numaranın sürpriz yapacağı yarışmanın adayları.

4 ve 12 de ilik gibidir.

(bkz: ne diyorum lan ben)
bi kısmından ben güzelim, kalan kısmı da benden yakışıklı. bunlar ne len böyle.
katıldığım önerme cidden çirkin çoğu. 9 numaranın 1. olacağı yarışmadır.

edit: sanırsam numaralar değişmiş. 7. sıradaki hanım kızımızı demiştim normalde.