saçmalayan uygulamadır. zaten iyi bir işim var daha iyisi olamaz. uzun bir ilişki demiş uzun süreli ilişkim hiç olmadı.
görsel
el çizgileri birleşmeyen nadir insanlardanımdır bakalım senin yorumun ne üstad.

sol sağ fark ediyor mu? sol el fotoğrafta görünen.

görsel
el hatlarına göre bakılan faldır bir kesinliği doğruluğu yoktur.
70 yaşındaki kadına 35 yaşında kariyerinde değişiklik olacak diyorsunuz amk.

üfürükçüler sizi.
bilimsel olarak bir doğruluk payı yoktur.
(img:#1900532)
Bi de şuna bakın gençler, fırıncı küreği gibi olması dışında bir şey var mı?
Eldeki çizgilerden yola çıkarak karakter ve dahi kader analizi yapan fal türü.

(bkz: Mehmet Ali bulut) bu konuyla ilgili bir kitap yazmıştır (bkz: elfabe) adında, okuyabilirsiniz.
Kızlar el falına düşüyor musunuz? Eğer düşüyorsanız şimdiden öğrenmeye başlayacağım.
falınıza bakacağım diye para isteyenlere inanmayın cahillik etmeyin dolandırılmayın.
ya bana da nolur!
görsel
maşallah avuç içim de 45 kiloymuş.

el çizgilerinin okunmasına dayalı fal.

edit: aşık mıyım? e bana öyle bir bilgi gelmedi?
teşekkür ederim sayın falcı.
bir an birinci nesil yazar sandım. çünkü böyle bir el ancak dedelerde olur.
bizim zamanımızda bir yakınlaşma aracıydı. (not: 62 yaşındayım)

hanımın elini ilk kez, el falı marifetiyle tutmuş idim. istanbul pastanesine gidiyoruz o zaman. şehirdeki 3 pastaneden birisi zaten. neyse efendim, konuyu uzatmayalım, düşmüşüz bir sevdaya. gözüm kimseyi görmüyor. SABAhlara kadar o'nu düşünüyorum. gel gelelim ne zaman buluşsak tutulup kalıyorum. her sabah "adım atmak" için yeminler etsem de mahcup bir anadolu çocuğu olmanın sıkıntısını yaşıyorum.

bir gün konu faldan açılınca, 40 yılda bir kafam çalıştı ve "ben el falı bakıyorum" dedim. hiç unutmam, öküzlemesine, "avcunun içinde n harfi var. baaak" demiştim.

yıllar sonra bir türlü adım atmama şaşırdığını ama bu mahcup hallerime tutulduğunu itiraf etti hanım.
El avucundaki çizgi ve çukurlara, parmak uzunluk ve kalınlıklarına bakılarak bireyin hayatı ile ilgili tespitler ve öngörülerde bulunmaktır. Çakma el fallarıyla karıştırılmamalıdır. En az 3 özelliği anlayabildiğim bilimsi bir daldır.
Sadece ellerinizden burçlarınızın bile çıktığı gerçeği vardır.
Sol el, şimdiki dominant karakterinizdir ve çizgileriniz değişir.
Sağ el, özünüzde olandır. Yaradılıştan gelendir. Doğruluğuna inandığım ve bakarken hiç yanılmadığım faldır.
Aranızda el falı bakmayı bilen var mı? Kahve falı kesmiyor artık acil bi şeylerden medet ummam gerek.
en eğlenceli en güzel faldır. en doğru şeylerin söylendiği faldır..
gerçekten bakabilen biriyse sizi büyüler.
geçen arkadaşımın arkadaşı baktı bana da elimi tuttu gözlerini kapattı sonra tek tek söylemeye başladı. hayatında beni ilk defa görmüş olmasına rağmen o an aklımdan geçen şeyleri bile tek tek söyledi. büyülenmekten ziyade korktum da.
gördüğü en şanssız insan benmişim öyle dedi.
el içi çizgilerinin insanın yetenekleriyle ilişkili bulunduğu inancı. ilkin hindistan'da uygulanan, sonrada bütün dünyaya yayılan el falı.
yeni sevgililerin birbirlerinin elini tutması için uydurulabilecek bahane.
kesinlikle işin üstadı tarafından bakılırsa ciddi anlamda doğruluk yüzdesi olan fal çeşididir. "gaybı yalnız allah bilir." bizimki sadece atmasyona dayalı öngörülerdir...
kesinlikle hayatınla kişiliğinle ilgili doğu olanların çıktığı faldır.
12 yaşında öğrenmiş olup sonradan salaklığıma katıla katıla güldüğüm hede. yolda 2 arkadaş tarafından ellerine bakmam için zorlanmamdan sonra bu şekilde eğlenmeyi bıraktım. çünkü birine 50 yaşında uzun süren bir hastalık yüzünden öleceksin dersen hoş şeyler olmazmış.
"ye,duat et,sev" adlı filmde yaşlı dişsiz dedemiz asıl kızın eline bakarak bütün filmi bize anlatmışdır.
yok anam, el falı göt falı fasafiso
en iyisi kahve falı.
tüm fallar içinde inandırıcı bulduğum tek fal. isparta da bir fuar da baktırdığım faldan sonra artık kahve falı, tarot falı yalandır oy yalandır.