bugün

entry'ler (10)

yaz okulu

liselilerin lanetidir ve herkesin uzak durması gereken bir olaydır. "bütün yazımızıda yine okulda geçirecez ya böyle hayatın ... ." diye söylettirendir. sevinerek gidenlerinde pişman olacağıdır, abi o sıcakta o enerjiyi nerede bulacaksın..

kürt erkeğini yakışıklı bulmayan türk kızı

en doğal en güzel huyumuzdur. (bkz: birhayvangördümgaliba)

yengeç burcu erkeği

balık burcu kadını olarak her huyunu bildiğim ve her huyuna aşık olduğum erkektir. çevremde iki tane bulunuyor diğeri dayım diğeri sevgilim. ailede en iyi anlaştığım dayımdır yani doğal olarak. sevgilime gelirsek hayat bulduğum kokusunda bir ömür geçirebileceğimdir.. sadakatleri dünyayı yaracak kadar kuvvetlidir, çok severler, cennetin ikinci kapılarıdır kendileri.

el falı

en eğlenceli en güzel faldır. en doğru şeylerin söylendiği faldır..

yıldızname

kesinlikle baktırmak istediğimdir. bir gün arkadaşlarımı toplayıp gideceğimdir.. doğrudur ama büyüklerimden biliyorum.

türk erkeğine veren türk kızı

gayet normaldir. sizin ananız babanız gavur mu diye küfür etmek istediğim olaydır.

ergenlik çağındaki kızla babanın yalnız kalması

böyle manyak manyak düşüncesi olanlar biraz gitsin nefes alsın demek istiyorum..

yükseleni ikizler balık burcu

içinde bulunduğum grup. harikayızdır kişisine göre..

yay burcu erkeği

Bende yaklaşık 2 yıldır tanıyorum kendilerini. Hep ara verip tekrardan devam ettik ilişkimize, düşünceleri bu kadar karışık olmasına rağmen bu durumdan nefret eden birileridir kendileri. Baya bir duygusaldırlar, alık olurlar. Nedense bir benden vaz geçemedi o kadar kız olmasına rağmen... Eğer kalbinin kapılarını size açtıysa asla sorun çıkarmayan sizi mutlu etmek için içini koparacak biricik erkeklerdir, sempatiktir, sevilesidir... Ancak tepesini attırırsanız birden vaz geçecek erkektir. Çok hassastır... Canını sıkmamak için hep yeni fikirlere açık olmanız lazımdır ki sizden sıkılmasın.

balık burcu kızlarının müthiş olduğu gerçeği

bende cidden kendimi övmeyi sevmem ama böyle bizi övenler olduğunda baya bi sıcak kanlı oluyoruz..