bugün

Benim gibi bir kadın ile ilişkiye girmemiş olmanız gerek böyle bir kadını haketmiş olmak için , ama nerde o yazarlar dediğim başlık .
2. el araba ,2. el cep telefonu kullanıyoruz 2. el az ve temiz kullanılmış bir kızlada evlenebiliriz sanırım.
saçma sapan istektir. kız dediğin azıcık bilecek arkadaş erkeğe nasıl yaklaşılır nasıl davranılır. bir de hiç işin yoksa evlendiğin kızı büyüt. gerek yok öyle şeylere. biraz yol yordam bilsin adam olsun.

edit: imla
istediğiyle kalınacak istektir. Bu zamanda böyle bi kız bulmak, samanlıkta iğne aramaya benzer.
haklı bir istektir. eğer ki ben kendimi tutmuş evlenecegim kıza kendimi saklamışsam karşımdaki kişidende aynı sadakati beklerim. sonuçta onun ki canda bizim ki patlıcan mı.
pastorize kız istemektir.
Eli baskasına değmis erkeğin dahil olmaması gereken istek.
herkes ister el değmemiş bir karşı cinsi,
görmez elinin gittiği ve yaptığı sayısız hareketleri.
Met üst'ün bir karikatürünü hatırlatır*.
el değmemiş bir kızla evlenmek her erkeğin bir rüyası fakat bir kızın eline bir erkek değmiş olabilir. kız bu genci sevmiş ve gönlünü kaptırmış da olabilir. fakat herhangi bir nedenden dolayı ayrılmış olduklarında bu kıza el değdi denilerek evlenmeme gibi bir neden olmaması lazım. burada en önemli mesele kızın ilişkiye girip girmediğidir. insanlar el değmemiş derken bu ince detayı gözden kaçırıyorlar. günümüzde hangi kızın eline erkek eli değmiyor, çok nadir çıkar bu devirde. kızlar kendi aralarında sevgilisi olmayan bir kızla dalga bile geçiyor, fakat kendini bilen kızlar eline erkek eli değiyor. lakin ilişki denince hop orada dur diyor, erkek arkadaşına. kontrollü bir kız nede olsa.
el kullanmadan sevişen tanıdıklarım var, o olur mu hacu?
birçok erkeğin hayallerini süsleyen durumdur. ancak adama sorarlar o zaman; sen bu zamana kadar kaç kıza el sürdün ki şimdi kalkmış el değmemiş kız istiyorsun. bunu diyen kişinin çuvaldızı önce kendine batırması icap eder.
istektir sadece. eleştirilmesi çok saçmadır. adı üstünde "istek". insanların arzularını siz kontrol edemezsiniz. ağzından çıkan 2 kelimenin temelini nelerin oluşturduğunu bilemezsiniz. nelerin onu böyle bir arzuya ittiğini bilemezsiniz. o yüzden eleştirmek çok saçmadır. belki hayalleri "el değmiş bir kız"la yaşayamayacağı şeylerdir. evlilik bu sonuçta. bir ömür sürmesi gerekiyor teoride. o yüzden kimsenin haddi değildir insanların bu konudaki arzularını sorgulamak.
Kendi elini sürer sürer bırakır kızı sonra el degmemis ister.. serefsizliktir
bu hakka sahip olmak için el sürmemek gerekir.
en güzeli, bazı kadın yazarlarımızın evliliğin esir olduğunu söyleyende var.siz siz olun ikinci el olmayın derim.
ilk deneyimleri yaşamak, yaşatmak isteyen erkekdir. Olması gerekende budur zaten. Önceki ilişkileriyle kıyaslama yapma düşüncesi kişinin mutluluk katsayısına olumsuz etki eder. Ilkler iyidir.
eğer kendisi bakir değilse şöyle bir kıza layık adamın isteğidir. bakire olup önüne gelenle oral anal takılmış kızımız bu adama layıktır. zaten tencere hep yuvarlanmıştır.
El değmemiş erkekse haklıdır dediğim erkektir.
bir tarafın tecrübeli, diğer tarafın tecrübesiz olduğu ilişkiler bana göre uzun sürmez.
ya iki taraf da bakir-bakire olacak, ilkleri birlikte yaşayacaklar.
ya da iki taraf da tecrübeli olacak ki birbirlerini mutlu edebilsinler.

zaten genelde böyleleri birbirini bulurlar. ekstra bir şey yapmak gerekmiyor.
adam insan olup bazı insanlar , kimseye elini değdirmediğinde mümkün olabilecek durum. umarım anlaşılır. önce abazan olup muhabbetlerinde kaç kızla yattığın kriteriyle hava at birbirine , hemde el değmemiş kızla evlenicem ben de.
e bırakmadın ki be olum. sen bıraksan "ben senden daha fazla kızla hallettim olom" diyen arkadaşın bırakmamıştır. bonobo maymunları gibi , kimin erkeğinden hamile kaldığını bilemeyen kızlarla evlenmek zorunda kalacaksın. ki senin sırların olduğu içinde karşındakine asla güvenmeyeceksin. sen ayak bileği görünen kadına bakıyosan , karının ayak bileğini kıskanırsın. ve sen önce "erkek acemi olmamalı" diyip acemiliğini bu kızlarla atmayı normal görüyosan , kalanları kapmayı kendine yakıştırmak barbarlık olur.
el değmemiş bir erkek olarak hakkım olduğunu düşündüğüm olay.
birde bunların arasında çok iyi sevişeni istemek aptallık olur. ama ilki olmayı istemek gayet normal.
evlenmeyi istemek kadar gariptir. bir insan neden evlenmek ister ki?
el değmemiş biri olsaydım isteyeceğim şeydir.