bugün

Bence ekşinin moderasyonu full yatıyo. Yoksa sıra gelirdi.
2 yılda henüz 600lerdeyim.
Uludağda 10 adam akıllı entry gir yazar oluyosun amk. Uludağda böyle olsun demek istiyorum da demeye korkuyorum, yıllar geçmiş amk.
"90 gün içinde giriş yapmadığından hesabı otomatik deaktive edildi"

sizce?
"net olarak dile getirmenin vakti geldi" dedirten başlığa selamlar.

tamı tamına 0 yıl, 0 ay, 0 gün.
yahu ben adamlara kızıyorum. bir sene geçmiş 6382 deyim... saçmalık bu kadar beklemek..
Bir yıl iki ay beklemistim ben. Burada iki üç yıllar havada uçuşuyor anlamadım ki. Torpilli falan da değildim baştan sona beklemistim. ilginç valla.
Uludağ sözlüğün ekşinin alt yapısı olduğunun kanıtı bu bekleyen kesimdir.
Mod tanıdıklar saolsun, hiç bekletmediler beni. Bende hepsine birer fular hediye ettim, bitanede kendime aldım ve kahvemi alıp oturdum leptop başına, başladım bilgi verici entryler girmeye. Merak etmeyin arada bir burdada sizinle bilgilerimi paylaşıyorum.
10 gün entry girdim baktım olmuyor uluya geçtim 4-5 senedir o hesap öylece duruyor.
iki yıl bekledim, beğenmediler entrylerimi son sıraya attılar tekrar.
tam zaman hatırlamamakla birlikte 1 sene sürmemişti, o sene 8 martta kadınlar gününe jest bayanları yazar yaptılar gibi bir mevzu dönmüştü hatta.
kaç sene bekleriz Allah bilir. pek umudum yok ama.
58600. Sıradan giriş yaptığım bekleme listesinde, 18300.sıradayken bir anda yaZar olmamla dumur oldum. Yaklaşık bir sene sürdü.

Sanki sözlüğe yazar almıyorlarda mr için gün veriyorlar.
Ben 3 yıl bekledim. 2.5 yıl şifreyi hatırlamayı bekledim ama.
20 gün bekledim. ekşide yazar olmak hele çabuk olmak zeka isteyen eylemdir. evet..
Toplanın taktik veriyorum, 10 tane entry girdim 4 sene bekledim baktım bir şey değişmiyor hala bekliyorum, dedim bir şey yapmalı; 5. Yılımda ise her gün düzenli olarak entry girdim ve siteyi ziyaret ettim. Bu yaptıklarım sonucu çok hızlı bir şekilde son yılımda sıralama ilerlemesi oldu ve unutmadan noktalama işaretleri önemli entryler bilgi içerikli olması da avantaj sağlıyor.