son yillarda iyiden iyiye yandaslarin kontrolune gecen, lord furkan ve benzeri birkac maşa ile gerici propaganda faaliyetlerini yuruttukleri, bir diger yandan da teror yanlisi ve bolucu propagandanin koruklendigi, ataturkcu yazarlar tarafindan rahatsiz edici kimi gerceklerin dile getirildigi girdilerin ise hic vakit kaybetmeden zamanin otesine gonderildigi sozluk.
en doğru tespit.
https://m.uludagsozluk.com/e/39094301/
Bugün itibariyle yazar olduğum sözlük.

(bkz: Ne diyeceğimi bilemiyorum osman)
en son vereceğin yazarlığı sikeyim ekşi ben gidiyorum diye bakınız vermiştim. sonrasını hatırlamıyorum.
3.5 yıl sonrasında * yazarlığımın onaylandığı sözlük.
Tanım yazmam gerekirse;

''kalite''

Dün, post modern kültürleri ve tipik modern güdüden özgürleşme üzerine bir entry çalışmamda Koç üniversitesinden bir profesörle mesajlaşma durumum oldu.

Gerçekten çok verimliydi. Özellikle gelecek üzerine, o kadar güzel bir sohbet oldu ki, 2 saatin nasıl geçtiğini anlamadım.

Uludağ sözlük, ekşi sözlük'e göre seviye olarak çok düşük yerde. ''Gece 2'de sözlüğe giren kızın amacı'' tartışılıyor. Hoş gerçi yönetimde bunu istiyor. Malum siteye trafik lazım.
bazı yazarların entry çalışmalarını paylaşıma sunmak için tercih ettiği sözlük.
uludağda yazıp geçiyor ekşide entry çalışması yapıyor diye düşündüm. gene büyüksün ekşi sözlük.dolaylı da olsa düşündürüyorsun. vay be.
Burayı mumla araticak durumdadır .
yazarlığımın onaylanmasının ardından kendimi ekonomi sınıfından first class'a geçmiş gibi hissediyorum.

kutsal bilgi kaynağı.
orada da yazmışlığım var diyebildiğim sözlüktür. lakin uludağ sözlük kadar sevmediğimdir.
sırf göte göt dediğim için uçurulduğum türkiyenin ilk interaktif sözlüğü.

hewal ve potansiyel vatan hainleriyle mücadeleme biraz olsun buradan devam etmek istiyorum lakin burada her üç yazarın beşi troll.
işe yarar bilgiler veren sözlük.
polonya'yı türk erkek arkadaşı için terk kız başlığı açılmış ve halen daha bu başlık bizim ulu yuvamızda açılmamış. hayret. açıldıysa görmedim. bu haber kaçmaz abi.

polonyalı kız isabetli bilgiler vermiş.
30 seneye yazar olacağım platform. Tanınır olması dışında pek bi şeyi yok. Asıl numarası da o gerçi de işte *swh.
Tek farkı ilk olması. Onun dışında burada tahammül edemediğiniz ne gibi orospu çocukluğu varsa ekşide bin kat fazlası ve cüretkarları mevcut.
Kendisini kolej zanneden mahalle okulu.
Sürekli eksiye basmaktan bıktığım sözlük. Alayı mı gerizekalı olur?
annesine vuran adama uçan tekme atan buzağı,
kaynanasıyla ilişkiye giren yerli ve milli damat,
sözlükte 1.85'in altında erkek yazar olmaması tarzı başlıklıkları bünyesinde bulunduran işsiz safsataların toplandığı mecra. (bkz: kutsal bilgi kaynağı)
terorist yuvasi igrenc olusum.
Fazla aristokrat görünüp bizden farkı olmayanların takıldığı platform.
ilk göz ağrısı, ilk aşktır.

Yokluğunda yad ellerde bitap düştüm ey sevgili.. Ya bitsin bu silik ya da yeni yazarlığımı onayla gari. Sensiz hayat çok anlamsız.. Seni çok özledim yeşilim.
Ssgnin bırakması ve troller ile Uludağ sözlükten farksızdır.
https://www.uludagsozluk.com/e/39150923/
Arkadas ekside yaziyormus.
Hesabinin buyuk paralar edecegini dusunuyor kendisi.
Alicak olan kendisiyle irtibata gecebilir.
bugün de ulu'dan farksızdır, çok bozdu diye gömüldü çok şükür.

heee öyle.
Uygulamasında bir sıkıntı var. Şifteyi kabul etmiyor. Doğru yazıyoruz işte amk ne sorunun var?
Ekşi sözlük misafirliktir. Asla kendini evinde gibi hissedemezsiniz. Kasıntıdır. Bilgi ,kültür kasarsınız ama içerisinde fazlasıyla yari cahil de bulundurur.
ASLA YAZARI OLMAYACAĞIM OLUŞUM.