bugün

hala bir bok olmamıştır.
beklemeye devam ediyoruz.
sitenin reklam için resmen kendini satmasıdır. ötesi yok lan siteyi kapayıp reklam koydu herifler. daha hala savunanlar var bir de.

not: ekşi üyeliğim de var.

edit: çok abartmışım vazgeçtim. tematik bir değişim için gerekli site kapatma süresince akıllılık edip reklamdan para kazanıyordur adamcağız. bu kez de çok mu yumuşak oldu bilemedim.
Coca cola nın güzel bir reklamı. Sedat ın büyük para kaldırdığı kesin.
boş yere sayaç koyulmuş olaydır. coca cola reklamına devam.
sayacın sonuna kandırdım swfsini koymayı unutmuşlar.

edit:

an itibariyle reklam panosuna dönmüştür.
andaval site yönetiminin artistlik yapmak amacıyla yeni siteye geçmek için insanların en yoğun kullandığı saati seçtiği, sonrasında da bu yoğun talebi karşılayamadığı durumu tarif eden laf.
Vizontele açılışına dönmüş hede. Geri sayım işi çok sevilmiş olmalı ki devamını çekiyorlar.
herkesin direk ekşi sözlük yazarlığı alabilmesi olarak açıklanacak olay.
reklamın daha fazla gösterilmesi için mahsus site kaldırmadı ayağı çekiliyor da olabilir. hadi ssg yapmaz da kanzuk'tan beklenir.
an itibari ile bitmiştir.
ssg sözlük değil, reklamda çığır açmıştır.
sıfırlamakla ne olduğu hala anlaşılmamış sözlük. ilginç ya bende sorun ya da sende be gülüm.
coca cola reklamı yapabilmek adına bulunmuş bir bahaneden öteye gitmeyen hadisedir.
bütün erkek yazarlari atmislar, yola kizlarla devam etmeye ve site ismini "tatli sözlük" olarak degistirmeye karar vermislerdir.