(bkz: seni gönderelim panpa)

Zall bey ayıp olmuyor nur dalga geçmek falan gb
(bkz: inanmayın sikecek)
bence de oytun'u tasarımcı diye yedirebiliriz. bunu yapabiliriz, evet.

(bkz: oytunus karaniadis)
Mültecilere 'uçuşa kapalı hava sahası' da açacaksak katıldığım ve desteklediğim kampanya.
videolu entry girme konusunda da buraya ekşi heyet göndersin o zaman.

he çoq comiq.
Mantıklı gelen hadise. Böl, parçala, yönet.

Olayın özeti: Ekşi sözlük ekibi, çok sık hal ve hareketlerini eleştirdiğimiz kişilere benzemiş. Bu küçük dağları ben yarattım ne dersem o olur kafasında diktatörümsü tavır sergilemeleri üzmüştür. Kurduğun veya yarattığın bir şey artık topluma mal olmuşsa o artık herkesindir. Herkesin orada belli bir hakkı vardır. Yönetim yetkisi elinde olsa dahi düşüncelere değer vermeden bu tarz tutumlar sergilemek koyun olmayan her türlü kesimde ters teper.

Çözümü gereken mesele: Top benim oynatmıyorum mu, hepimiz bir bütünüz; biz olmasak sen topunla tek başına oynarsın mı arasında gidip gelmece.

Çözümle ilgili şahsi kanaatimiz: Tasarımcımızı yönlendirelim. Böylece kimseye sormadan tekrar bir hareket daha olur bunun üzerine artık durulamaz konuma gelen sözlük yazarlarını kaybeder yani bölünür sonra parçalanır ardından yazarları kendimize çekmiş oluruz.

Çıkan tartışmayı lehimize çevirip beyin göçünü sağlamalıyız.
(bkz: ekşi sözlük admini uludağ moduna denk sayılacak)
Oha çocukları bir de extra işlere göndermeler falan ya.

iyi para verirlerse olmalı ama, şu tasarıma bak, şu mobilin kullanışlılığına bak,
en şahane sözlük oldu,

Yapana selam eder ellerinden öperim.
ekşiden geliyorum,

tasarım ekibi + holosko ile 1+1 yıl opsiyonlu verirseniz olur diyoruz.
Ulan ismail sözlük sahibi oldun ama hala espri yapamıyosun.
Bu çocuk aşk acısı çekiyor ciddiyim. Kaçırmak gündür entry giriyor bizden biri gibi trolluk yapma gayesi içinde yada bir uğraş peşinde. Valla yazık.

ismail kanki bak canım burası senin çöplüğün. Bırak trolluk başkaları yapsın yav sen adminsjn olum administrator.
Ekşiciler ölsün zengin sözlüğümden selamlar diyor zall.
güzel teklif.

vay zall'a bak sen. inceden inceden gönderme yapıyor. direnişi destekliyor. yakışır.
(bkz: susarmısın kız ağlıyor gerizekalı)
görsel