bugün

Norm grubundan Ender'in (şimdiki adı Norm Ender) onu aldatan eski sevgilisi için yazdığı ve birçok kadın örgütünden, rapçiden tepki toplayan ve YouTube'un yeni yeni yaygınlaştığı dönemde Türkiye'nin teknolojik şartları da dahil 42 milyon gibi rekor bir izlenmeyle 2007'de dünyanın en çok izlenen ilk 15 videosuna girmiştir. Daha sonra sagopa ve ceza'nın şarkıyı eleştirmesiyle norm ender alayına diss ( o p de bendim) şarkısıyla cevap vermiştir.
Kim bilir kimdir.
Harbiden ne oldu ona ya?
eteğin eksik olması durumu ...
ilkokul yıllarımda cezaya ait olduğunu sandiğim şarkimsi ses çalkantisi. hastasıydım o zaman tabi.
Şiir Sanan gerizekalı hocaların olduğu garip tını.
Nokia 6600'lardan eksik olmaz, yer, zaman, cinsiyet fark etmeden dinlenirdi. En çok dinlenip hunharca söylendiği mekan için (bkz: yazlık)
görsel

silinmeseydi türkiyenin en çok dinlenen şarkısı olacaktı.
Zamaninda ust uste 5-6 kez dinledigimiz sarkiydi.
zamanında deliler gibi dinlediğimiz, dinlettirdiğimiz parça. sözleri de fena ağırdır.

" sen benim sevdiğim kız değil,
siktiğim orospu bile olamazsın. "

gibi.
bir nesili heba eden şarkı.
nokia 6600 ve liseli tayfanın vazgeçilmeziydi.
(bkz: efsane)
Haydar dümenin dava açıp açmadığını merak ettiğim şarkı.
Reklamın iyisi kötüsü olmazmış.
dönemine denk gelen her çocuğun mutlaka telefonunda bluetooth yoluyla bulunmuş şarkıdır.
sırf bu şarkı yaptığı için hiç norm ender dinlemedim; hatta çok sövdüm.
sürekli orada burada "rep yanlış biliniyo yeaa" denen tipler vardır ya hani. -kendim de onlardan biriyim- işte bu şarkı yüzündendir efenim.
bakıp bakıp ibret alınası...
duygusal bir şarkı.
paraya kiyamayip yarisini alinca soylenen kelime .
ilk dinlediğim rap şarkısı harbiden duygulandım.
norm enderin söylediği 10-15 yaşındaki çocukların dinlediği rap şarkısı. no.1 dinlemeyen adam rap dinlememiş demektir.
küçükken dinlediğim şimdi "bunu dinleyenin kafasını silkeyim" dediğim dandik norm ender şarkısı. türkçe rap tarihinin yüz karasıdır.
bir tür arabesk marşı. *
norm grubunun bir şarkısıydı. hayatımda dinlediğim en ezikçe rap. senin bacına yapsalar böyle şarkı iyi mi dedirten cinsten. ne yaşadıysan yaşadın neden bir kadına "hadi siktir, orospu, zarını diktir" vs diye şarkı yapıyorsun ki? burası türkiye hiç etik değil. gidin amerikada yapın diliniz dönüyorsa. neyse bir şekilde gelen yalandan ünle ender isimli şahıs hemen nickinin başına norm'u koyup norm ender olmuş ve "boş ver kanka bir üçlü saralım" diyen kankasına yol vermiştir. ha bu arada o eksik etek kaç milyon izlendi bilmem ama slaytlara öyle bikinili, liseli, seksi kızların resmini koyarsanız 500 milyonda izlenir tabii ki.
eksik etek genç kadınlara verilen isimdir biraz alay içerir.
norm adlı grubun çıkış parçasıdır ve diğer şarkılarında olduğu gibi acayip kalitelidir.
bir zamanlar efsane olan şarkı.

En sevdiğim kısımları

-seni seviyorum aşkım,
-hadi siktir
-ruhundaki patlak zarı diktir

-sen benim sevdiğim kız değil,
-siktiğim orospu bile olamazsın.
kime neden ve hangi duygularla yazıldığını merak ettiğim diss. arkadaş o nasıl bir kin ve öfkedir.