bugün

eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürün.
mustafa kemal hakkında sadece gerçekleri yazın. yağmur gibi eksilenirsiniz beyler tecrübe konuşuyor.
Sagopa'nın zır cahil olduğunu söyleyin de görün bakalım ergenler nasıl eksiliyor.
komünistlerin tavırlarının faşizan olduğunu söyleyin. yeter.
Saldırın birine bi' şeylere...
ben türküm deyin, milliyetçi olun.
çok kolay uygulanabilecek tavsiyelerdir.
allah'a küfredin, atatürk'e küfredin, türk kızlarına küfredin, pkk'yı övün, sapık ve küfürlü entryler girin, saçmalayın işte haftanın troll'ü oldunuz bile.
din ile ilgili başlıklar da aykırı şeyler yazın.
ona küçük sürprizler yapın.
doğruları konuşun.
fenerbahçeyi, ona hakaret eden diğer dar görüşlü takım taraftarından savunan entryler girin. haklı olduğunuz için hep eksi yersiniz.
içinde eksi kelimesi geçen her başlığa entry yazmak bunun için mükemmel bir çözümdür.
(bkz: içinde eksi geçen her entrye eksi vermek)***
seri eksi oy veren ibneye giydirin. nerede olursa olsun entrynizi bulup, çeteye de haber verip sizi yerden yere vuracaktır.

edit: yeminle geldiler amk.
Bir siyasi konu başlığı altında atılan zıt görüş sözlük yazarına fazlasıyla eksi getirtir. Herkes hoşgörülü ama sözde.
eksilenme öncesi feveranı yapabilirler. genelde bu, amaçlananın aksine, bol bol eksi getirir.
futbol holiganlarına sataşın, yeterlidir.
herhangi bi takıma veya siyasi gruba satasın.
bu başlığa yazmanız bile yeterli olacaktır. deneyip göreceğiz.
faşistlerin karşısında durup adalet isteyin o zaman günah keçisi olmanız çok kolay.
M. Kemal hakkın da doğru bilgileri paylaşırsanız garanti eksiler yağar.
Aleviler de aynı şekilde. Onlara laf atarsınız yine aynı bok olur.
islamı yüceltici şeylerde eksilenmenize neden olur. Malûm, sözlükte ateist olduğunu zanneden bolca ergen ve daha ergen bile olmamış kişiler var.
kendiniz olun.
Taraftarı olmadığınız takımın sayfasına gidip hede hödö ahahaha demek. ilk anda en az on eksi garanti, beş de ilerleyen günlerde gelir efendim.
laikleri, kürtleri, şakirtleri, türkleri, kemalistleri bir de göbeklileri karşınıza alın.
bana nick altı yazın... kesin eksi oy alıyorsunuz.
bu başlığa yazmayın. ters tepiyor amk.