bugün

Gayet de seviliyor. Sevmeyen 3-5 çakala bakmayın siz.
2 kere ve büyük farkla seçildiği için.
Farklı kesimlerden kitlelerce sevilmekte.

Kutuplastirici değil birlestiricidir. Nefretle beslenenler tarafından sevilmedigi doğrudur.
imamoğlu reisi iki kere sandığa gömdü.
Sevmeyenler bu olayı unutmak unutturmak isteyenlerdir.
Ulusalcı saflar kateogari dışıdır.
100 kere yazdık. 800.000 farkla hoplattığı için.
akplilerden çok sevildiği kesindir.

görsel
Felsefesi gereği daim tatilde olan fırsat buldukça ara sıra istanbul'a da uğrayan bu adam, geldiği makamda Allah rızası için bu şehir için hiçbir şey yapmadığı bilakis rezil ettiği halde bi'gurup tarafından başarılı gösterilip Cumhurbaşkanlığına parlatılıyor.

Allah'ım ne günlere kaldık.

görsel
Çok terliyor abicim yaa, kokusu televizyondan geliyor sanki.

Tamam insanların kusurlarını açık etmek ayıp ama çok terliyor. Evet.
Karadenizli müteahhit. Ülkeyi betona çevirdiler...
Aktroll istilası başlanmış yine. Elemanlar virüs gibi. Ne kadar maaş alıyorlarsa artık ekrem başkanla alakalı her gönderide, sosyal mecra farketmeksizin salyalarını saçan kuduz köpekler gibi saldırıyorlar.

Lakin ne kadar deneseniz de boşuna, önce büyükşehirleri kaybettiniz. Yetmedi 2 kez istanbulu kaybettiniz hem de 800bin oy farkla hahshshshaha. Sırada iktidarın değişmesi var. Hadi biraz çalışın şimdi paralı troller sizi *
akp lilerin sebebi bellidir. binali beyi seçtiremeyip oğlu vasıtası ile istanbulu "pudra şekerine" bulattıramadılar diye ekrem imamoğluna uyuz oluyorlar.

benim kendisine 2 seçimde de ( tekrarlandı ya malum ) oy vermiş bir mualif olarak "artık" hoşlanmama sebebim çok fazla gereksiz yere ortamlarda bulunması. belki ciddi ciddi cumhurbaşkanlığına aday olmak istiyordur belki kazanacağını düşünüyordur ve bu yüzden ön planda olmak istiyordur bunlar olabilir sıkıntı yok. ancak ibb meclisinde başta tevfik göksu gibi onlarca "çığırtkan" ve pireyi deva yapan akp li varken onların ellerine sürekli koz veriyor. bak mansur yavaşa yürüyemiyorlar çünkü adam canhıraş şekilde çalışıyor çabalıyor. mansur yavaşı ankara dışında pek göremezsin veya toplumun yüzde 70 inin zerre sevmediği malum partililerin yanında yakınında göremezsin. sadece gökçek ailesinin sahibi olduğu beyaz tv kendisini paralıyor mansur yavaşa çamur atmak için. ankara bb meclisindeki tüm çatlak sesleri susturdu.

ekrem imamoğlunun da artık gerekirse ve özellikle ibb meclis oturumlarında kendisine sürekli saldıranları susturması lazım. göreve ilk geldiği zamanlar bunu güzel yapıyordu birkaç oturumu izledim internetten. ancak sonra ilgi alanı maalesef ki istanbul dışına kaymaya başlayınca zangoçların sesleri daha fazla çıkar oldu. tüm engellemelere rağmen bir şeyler yapmaya çalışıyor ancak etrafındaki güruh yüzünden sürekli kendsine eksi yazıyor. en son bu iett otobüslerinin bakım onarım işlerinin chp içerisinden birilerine verilmesi mevzusu kendisine çok eksi yazdı. eğer ibb başkanlığına 1 dönem daha devam etmek istiyorsa etrafındaki "yiyici" ve kendisini yanlış yönlendiren grubu uzaklaştırması lazım artık. şu hdp mevzularından da tamamen sıyrılması lazım. biraz mansur başkanı örnek alsın kendisine muhafazakar kimliğinin yanına milliyetçiliği de eklesin emin olsun zarar etmez..
icraat adamı değil şov adamı çünkü. eyy muhalifler. sırf cehapeli diye sevmeyin bu adamı. ben bir akpli olarak bülent arınç ı egemen bağış ı hiçbir zaman sevmemiştim. bu imamoğlu da bunların cehape versiyonu.
Sevilmeden 800 bin fark. Bu Eşgal tayyibi andiriyor. Hadi bakalim.
başlıca nedenleri şunlar olan durum:

1. samimiyetsiz olması,
2. takiyecilik yapması,
3. çok fazla yalan söylemesi,
4. çok fazla algı yapması,
5. başarısız bir yönetici olması.
6. tipi.
Seçimi kazanır kazanmaz hdp'lilerin elini öpmeye koştuğu için sevilmiyor.
toplu taşımaya yaptığı zamlar nedeniyle sevilmiyor.
(bkz: üçkağıtçı)
Adam geleceğin başkanı at fava bekle.
kim sevmiyor ki herkes seviyor. birilerinin yine müslümanlık damarı tuttu herhalde iftiraya başladı. bunların namazı günde 5 vakit iftira atmak.
halkın iradesiyle 2 kere seçilip hakkını almış olduğu için.
Yılmaz Güney denen şeref yoksunu katilin mezarına gitmesi bile sevmeme nedenidir benim için efendim.
seçimden önce verdiği sözleri tutmaması
teröristlerin leş mezarlarını ziyaret etmesi
sürekli tatile gittiği içindir. evet hatta net ötesi..
çünkü ; çok fark atınca gururumuzla oynamış oldu. biz de gururumuza düşkün insanlarız !..
O senin hüsnü kuruntun.
Onu ak mallar sevmiyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar