bugün

natürel bi sualdir.

bence insanlara oy almak için yalan söylemesi veya sürekli tatile çıkması olabilir..
devamlı tatile gidip, gelince zam, pardon güncelleme yapiyor.
erdoğanı 2 kez yendiği için.
Samimi değil, şuan ağlarken 5 dakika sonra tatilde eğleniyor olabilir.
chp'li olduğu için.
800.000 ( sekiz yüz bin ) fark kolay hazmedilemediği içindir. birilerine çok pis dert oldu bir yerlerinde yaralar çıktı. ne güzel "ileri demokrasi" gereği ilk seçimi "15 bin fark sayılmaz yaeaeae" diye iptal ettirmişlerdi 2015 de yaptıkları gibi. ikinci seçimde 100 oy farkla kendileri kazansalar bile "yasal sonuç sandığa saygı duyulması lazım" diye oldu bittiye getireceklerdi. ama evdeki hesap çarşıya uymadı ve 800.000 fark fazla geldi. halk arasında boş otobüste ayakta gitme sendromu da denilebilir buna.
hırsız olmadığı için.
çünkü " hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu "dedik ama yemedi.
Tarikatlere, cemaatlere, yandaşlara, başakşehir’e hizmet yok, halka var artık çünkü...
işi hariç her şeyle alâkadar olduğu için. En ufak bir hizmet yapmadığı halde belediyeyi iki senede borç batağına sürüklediği için.
malum kitlenin nemalandığı tüm kaynaklarını kesmesi ve halkı için çalıştığından olabilir.
Aslında hiçbirisi canan kaftancıoğlu gibi terörize geçmişi olan insanlarla sürekli yanyana fotoğraf verdiği için. Yoksa yaptıkları güzel şimdilik. Tek kötü aktivitesi Maltepede çöp dağlarına müdehale etmedi.
seçimden önce camilerde kameralı yasinler patlatırken seçimden sonra personeline zorla cumaya gitme izin belgesi imzalattığı için.
Aksine çok seviliyor. Anadolunun ücra köşesinden atmakla olmuyor. Şu an istsnbulda yaşayanlara sorulmalı.

Sel baskınları bitti.
Muhtaç ailelere yardım oranı yükseldi.
Tamamlanmamış/başlanmamış metro hatları bitti bitiyor.
Halk ekmek ve ispark paraları kaybolmuyor...
seçim hilekarlarına 800.000 seri istanbul şamarı attığı için...

not: hadi itiraf edin. imamoğlunun istanbulu sizden hilesiz hurdasız eze eze seçimle alması çok ağırınıza gitti değil mi?
beter olun...
elleriniz dert görmesin istanbullular.
Herkesten oy alabilmek için teröristlere bile yanlayabilen bir omurgasız oluşundan dolayı sevilmiyor. Bir mansur yavaş asla değil.
Zenginden (AKP) alıp halka dağıttığı için ,akpden nemalananlar sevmez.
hiç tatava yapmaya gerek yok. 800 bin fark falan da akp seçmeninin sorunu, benim değil.

ekrem imamoğlunu yunan yalakası ve hdp çizgisinde olduğu için sevmiyorum, sevmeyeceğim, asla oy vermeyeceğim. bu kadar.
Gerçek müslüman olarak görülmediği için.
demirtaş ve cananla kanka olması benim için gayet yeterli ve geçerli bir sebep. bir türk evladı olarak hayatta oy vermem.

not: mansur yavaş ve muharrem ince.
adam gayet güzel seviliyor bence.biraz kıskançlık var sanki.
Sizi düşünmek zorunda bıraktığı için. Onu yerine koyun gibi gütmeye kalksa peşinden ayrılmazdınız.
adamın tipinde samimiyetsizlik akıyor. oy alabilmek için her kesime oynuyor. şehitlerle ilgili tweet atıyor ertesi gün hdp paylaşımları yapıyor.
Radikal sol ve nihai hedeflerine engel teşkil etmediğini düşünen kürtçüler dışında sempati besleyen fazla kimsenin kaldığını düşünmüyorum.
ay'a sert iniş yaptığımızdan dolayı.