bugün

bir takım ayak oyunlarıyla sayın başbakanımız recep tayyip erdoğan gibi büyük bir dünya liderinin karşısına rakip olarak çıkarılmış monşerdir. ancak görünen köy kılavuz istemez ve güneş balçıkla sıvanmaz, ezici yenilgiyle seçime girdiğine pişman olacaktır, türkiye cumhuriyetinde daha da bir işe girmesi çok zordur.
çatı adayı din kökenli yerden gelmiş olmasına rağmen demokratik adamdır.
görsel
adaylığını desteklediğim muhterem zat.

ekmeleddin ihsanoğlu'nun 2. ismi Mehmet'miş ulan??? Niye bu kadar olay yarattınız madem amk?! ikinci ismi sadece ''S'' harfi olan Amerikan Başkanı Harry S. Truman gibi sadece isminin acayipliği ile anılsın diye mi???!!!
cehape ve mehape çatı adayıdır.

emi de denilebilir.ekmel bey emice.*
yaş 71 iş bitmiştir.

ayrıca şişirilmiş balondur.
An itibariyle yarın hali saha maçı yapacagi duyurulmuştur.
Kadrolar

:Devlet bize bohmir
:ke Mal kılıçdaroğlu
:muho ince
:mustafa toparlak
:oktay vural
:Ekmek için ekmeleddin.
cehapeli laik teyzelerin oyunu alacaktır. kaypaklığı siz iyi bilirsiniz.
http://www.radikal.com.tr...baskani_ihsanoglu-1198279
Ahmet Necdet Sezeri bana hatırlatır.

Ona benzeyen bir yapısı var.

Sanki soğuk biri gibi.
çok beyefendi bir adam.

ama tayyip erdoğan bir gelecek vadediyor. ekmeleddin bey ne vadediyor..
(bkz: bu hasret bitmeli ekmeleddin gelmeli)
"Ramazan Bayrami, Turk milletine, Islam alemine ve insanliga baris ve huzur getirsin. Cocuklarimiz hep gulsun, seker yiyebilsin. Prof. Dr. Ekmeleddin Ihsanoglu"

Laik bir bayram mesajı olmuştur.
chp ve mhp nin çatı adayı.

ay yeter her gün uplamayın şu emiceyi.*
Yeni dönem cumhurbaşkanı adayı. Vaatlerinin mükemmel olduğunu söylemek zor olmakla birlikte birbirine karşı iki partinin Çatı adayı olması dikkat çekici.
akplilerin çamur atmak için hedefte beklediği adam. zamanında islam konferansı teşkilatı genel sekreteri olduğunu bilseydiler ayılıp bayılır göklere çıkarırlardı sanırım.

pardon da sizin erdoğan'ınızı eğitim konusunda cebinden çıkarır. hem allah da diyor biliyor musunuz?
van ercişte ekmek fiyatını bilmemesinden bile propoganda çıkarmaya çalışan zavallı akplilerin şimdi de kürtlere yönelik ana dilde eğitimle ilgili sözlerinden, coca colaya yapılan boykotla ilgili sözlerinden bile karalama kampanyası çıkarmaya çalıştığı cb adayı.

güya chpnin adayı kürtlere ana dilde eğitim hakkı vermek istemez algısı yaratıp kürt oylarını ikinci turda sağlama alacaklardı. o tutmayınca şimdi de chp ve mhp tabanına "bakın kürtlere ana dilde eğitim hakkı verecek" diye iş atıyorlar. amına kodumun sürüngenleri. devam edin. ikinci turda hdp oylarının kime gideceğini gördüğümüzde kimin pkk ile işbirliği içinde olduğunu, vatan haini olduğunu da görücez. gerçi gözünüze sokulsa da anlayacak kapasiteniz olmadığı için anlamayacaksınız.
entellektüel yapısını ve akademik kariyerini bu seçimlerle sekteye uğratmış olan bilge kişidir.
siyaset adamı olamayacak kadar naiftir.
devlet adamı olacak kapasiteye sahiptir.
ancak bu siyasi ortamda recep tayyip erdoğan karşısında şansı maalesef çok azdır.
inşallah seçim sonucunda bizlere küsmez, bilimsel ve akademik çalışmalarına devam eder.
Ekmeğe karnım tok.
Nıt: akpli değilim,kürtte değilim. Tarafsızım.
Tarafsız olmak da suç be inadına boş oy atıcam.
Anketleri okumadığı gibi Türkiye'yi de takip etmiyor Halk Tayyipten bıktı derken 30 martı çabucak unutmak isteyen bir şahsiyet.

ilk ismi ekmel muhammet ihsan sonra ekmelettin mehmet ihsan olarak değiştiriyor akabinde mehmeti atıyor ve soyadını da değiştirerek ekmelettin ihsanoğlu oluyor.
ahmet necdet sezer'e abdest aldırdığınızda elde edebileceğiniz malzeme..
menderes'in kabrini ziyaret ederken gözyaşı döktü..

adnan menderes'in diktatörlüğe son veren bir insan olduğu yönünde beyanat verdi..

hey gidi chp hey! darbecilikten nerelere geldi..

kendi adayı bile kemal ile ismet'e diktatör diyor..
istiklal marşını bile bilmeyen süper bilge kişilik.
100 bin kitap yazmış 5000 dil bilmektedir.
yersen...
selehattin demirtaş bile istiklal marşımızı biliyordur. gerçeken utandım.

türkiyeyle alakası yok bu adamın bana ne çok efendiymiş, bilgiliymiş, çok zekiymiş, 5 dil biliyormuş istiklal marşını bilmedikten sonra...

yahu bu adam türkiyeyi bilmiyor nasıl yönetecek koskoca ülkeyi. cumhurdan kopuk bir sürü cumhurbaşkanımız başbakanımız oldu geldiğimiz durum ortada.

aklıma kim milyoner olmak ister deki basit soruları bilemeyen okumuşlar elitler enteller geldi çünkü bu insanların dünyaları bizim gibi orta halli vatandaşlardan çok farklı. bizim çocukken görerek büyüdüğümüz çoğu şeyden mahrum kalarak büyüyorlar maalesef ki.

halkın içinden çıkmamış bir insan olarak görüyordum haklıymışım.
mehmet akif babamın şöyle arkadaşı, böyle kankisi dedikten sonra istiklal marşı'nın bir kıtasını çanakkale şehitleri diye bir şiire ait zanneden, profesör olduğu iddia edilen somun ekmekçi aday. koskoca profesör falan diyordum da, havadan servet yapmış ben onu anladım. akp elinden tutunca bir yerlere gelmiş, biraz da babadan kalanlar falan. çok bariz yani artık. yazık be.
bir cümleyle hem istiklal Marşı'nı hem de Mehmet Akif Ersoy'un Çanakkale şiirini bilmediğini gösteren zat. bilmediği için değil ama bu yaşa kadar öğrenmediği için kınıyorum kendisini.