bugün

ekmeğin arasına cips koyup yeme eylemidir. ama mısır cipsi mi patates cipsi mi orası size kalmış.
muhtemelen ögrenciler tarafından icat edilen beslenme biçimi.
ekmek arası topkek, ekmek arası kuruyemi$, efendime söyliyeyim ekmek arsı sakız, ekmek arası topitop, ekmek arası biskuvi gibi tam anlamıyla mukemmel, ağzımıza layık, kusmak için elveri$li lezzetlere eklenmi$ yeni konsepttir.
öğrencilik halidir. ekmek arası ekmeğe kadar yolu vardır.
muhtemel öğrenci icadı. yaratıcılığın sınırlarını zorlayan öğrenci takımının gelecek planları için bkz.
- lavaş arası midye
- ekmek arası pilav
- ekmek arası cacık
- ekmek arası ekmek vs.
(bkz: cips arası sakız)
bunun bir de "poaça arası cips" versiyonu vardır, ki kaymaklı ekmek kadayıfıdır.
(bkz: mükemmel ikili)
evde yiyecek birşey yok iken akla gelebilecek en iyi çözümdür. arasında peynir ile iyi gider.
taze ekmek tercih edilerek yapılması gereken bir yiyecek.

ekmek, mümkünse fırından yeni çıkmış, sıcak olmalıdır. daha sonra lays, ruffles gibi yağlı patetes cipsleri * tercih edilmedilir. mısır cipsi kuru olacağı için önerilmez. isteğe göre ketçap, mayonez ilave edilebilir. afiyet olsun.

enerji ve besin ögeleri;

enerji: 1500/4500
protein: 15
yağ: 200
karbonhidrat: 121
araya ketçap ve corn flakes le dahada iğrençleşecek yemek, daha doğrusu cips ve ekmeği mındar etme yolu...
yatların durduğu ufak bir kasabada gördüğüm durumdur. yabancı turistler kendi damak tatlarına uygun yiyecek bulamamalarıyla gerçekleştirdikleri durum. hatta ketçap sıktı bildiğin.
cipsin türüne göre lezzeti değişebilecek olan yemek şekli.
denedim desem yalan olur ama ben kendisini ekmeğin arasına koymadan teker teker yemeyi tercih ederim .
(bkz: ekmek arası poğaça)
not: inanması zor ama askerde yiyenler varmış.
müthiş oluyor ama yoğun aromalı olmalı peynirli en güzel olanı.
yarım ekmek cips ketçap mayonez turşudan oluşan karbonhidrat patlamasına neden olan vücudun ne bu amk dediği atıştırmalık.sonra bu göbek nereden geldi diye spora başlamak.
Sakın bana yedim deme. Demeyin yapmayın zihniyetinize o aç gözlü midenize hayranım efendim demekten başka çarem kalmamış.
(bkz: fakir kebabı)
yenmez.

o nasıl bir fakirlik lan, arkadaş tüm afrikayı gezdim böyle bir fakirlik görmedim, ne koyuyorsunuz lan ekmeğin arasına öyle? hani desen ki komşu kızını kestim ekmek arası yaptım yine derim yamyamdır falan, ama bu ne arkadaş ya? lütfen kendini öldür müsün?
eğer ekmeğin arasında salam kaşar var ise sade patates cipsi oldukça lezzetli olur. aksi taktirde doritos nacho şiddetle tavsiye edilir.
Oha benden baska yapan var mi diye merak ediyordum. Hele bi de ketcapli ruffles sa .
Benim arkadaşılarım biraz fakir. Ben denedim kanka da yapmayın ne tadı güzel ne tuzu ne midesizsiniz.
Bir ekmek arasi cubuk kraker degildir.
lise yıllarımin en güzel atıştırmaligi. doritos ile muhteşem bi uyum sağlar. özledim be.
güncel Önemli Başlıklar