bugün

Sizce arabasına binilir mi arkadaşlar?
Endişe ediyorum da..
kaç oradan. sadece hemen kaç.
Komşumuz olur.
direksiyona yeni gelinin yarrağa sarılması gibi iki elle sarılır. sanıyor ki direksiyonu öyle sıkarsam araba daha düzgün gidiyor.
"ehliyetini yeni almış kadın tatlılığı" diye bir şey var.

aşık olduklarındaki halleri gibi..içi içine sığmaz ama eli ayağına dolaşır aşırı heyecanlanır. hissen seyrüsefer böyle kadınlar çok tatlıdır ya!
çirkin benzetmeleri esefle kınıyorum. bu algıyı oluşturan hanımlar size de aşk olsun yani...

aracına binmeden bilemezsin ehe.
Sanırım binicem arkadaşlar.
Dua edin..
cinsiyetçi olmayakcam eğer;

büyük sıkıntı.
Ya sen nelere binmedin buna mı binmeyeceksin?
Yasal olarak araba sürmeye yeni başlayacak olan kadındır. Cinsiyetçilik yapmaya gerek yok.
bana da bı ehliyet nasip olur mu.
Benimde yarin sinavim var ama aktif araba sürüyorum.
Benim gibi sağ koltuğuna oturmayın. Ben normalde asla yola bakmayan, yol boyunca aynalardan saçını başını düzelten kadınım. Arkadaş sayesinde trafik kurallarını öğrendim.
Çeyrek kala: ehliyetini 10 sene önce almışsa da, binme derim.
Bin gözünü kapa. iki ayağınla frene basa basa sabah sporu yaparsın.
Toplum güvenliği açısından büyük tehdit arz eder.
Hayırlı olsun *
(bkz: Sebebi neydi ki)
Potansiyel bir kazazede sürücü adayıdır. Ben dönel kavşakta akan trafikte iki şeridin ortasında el freni çekip ‘benim başım tuttu inmek istiyorum yeağ’’ deyip inen hanım sürücü gördüm. Ayrıca kati suretle paralel park olayını beceremediklerini düşünüyorum. Tabi bay*nın da hızlısı delikanlının aklını alır zannımca ama istisnalar kaideyi bozmaz. Benden size tavsiye bir süre arabasına binmemenizdir efenim.
iğrenç cinsiyetçi entrylerle dolu başlık.
erkek sus arabayı sür.