bugün

Abi bu sayfada perperişan içinde ölü bulunmuş insanların fotoğrafları var. Yanlışlıkla bir duyuru için girdim buraya geldim yanlışlıkla. Psikolojim darmadağın oldu.

Edit: Şimdi ben mi öldürdüm oraya koydum da eksiliyorsunuz vicsansızlar.
Kötü olmuş diyoruz etkilendik diyoruz eksileniyoruz.
Pü size. Açmayacağım başlık falan.
kimliksiz sokağa çıkıp ölürseniz ahanda böyle ifşa ederiz demek istiyorlar. başka ne amacı olabilir.
einstein was here
egm nin kaybolmuş şahıslara ait cesetlerin teşhisi için paylaştığı bedenler. (tanımda yapalımda mod sonra sözlük formatına aykırı diye silmesin)

Bu bölümde, ülke genelinde bulunmuş ve kimlikleri tespit edilememiş cesetlere ait bilgiler yer almaktadır.
Ceset fotoğraflarının özellikle çocuklar tarafından izlenmemesi önemle rica olunur.
Eğer 18 yaşından küçükseniz LÜTFEN Bölümü kullanmayın.

Tanıdığınız veya kimlik bilgileri hakkında bilgi sahibi olduğunuz ceset ile ilgili olarak lütfen bizi arayınız.

birde koskocamanda +18 ibaresi var. siz dangalak gibi giriş yaparsanız olacağı bu.

paylaşmalarının amacı kaybolbuş şahısların doğum lekesi dövme bedenindeki bir yara izinden kayıp yakınları tarafından kolayca teşhis amaçlıdır. ama siz sırf merakınızdan onca uyarıya kulak asmadan giriş yapıyorsunuz sonra sansürleyin kardeşim !

sansürleyecekse paylaşmanın amcı ne ?

değişik değişik yorumlar yapmayın.
--spoiler--
ne hayatlar var amk™
--spoiler--

demeden önce ziyaret edilmesi gereken web sitesidir. burada şöyle bir kaç saat gezen biri emin olun bir daha hayatından şikayetçi olmaz.
ben mi ruhsuzum ki? fotoğrafların arasında gezerken o kadar üst seviye bir korku hissetmedim. çoğu insana benzemiyor ki.
Egm'nin belki bir tanıyan çıkar da, kimliği teşhis edilebilir diye paylaştığı fotoğraflardır. Neden sansürlemiyorlar diye sormuş bir de über zeki.
bence sansürlenmemesi ölüm var ayetini hatırlatmak için akp ve reyisin doğru bir politikası. cehape döneminde ölüler saklanırdı hep gösterilmezdi dolayısıyla ölümden haberi olmayanlar camilere ayakkap ile girerdi ahır ederdi.

yayınlanmasının nedeni bence budur mesazı doğru olmak lazım.
Yasim 18i gecmedigi icin giremwdigim site. Ss atin beyler.
Genellikle mülteciler ile dolmaya başlamıştır son zamanlarda.
geçtiğimiz aylarda girip bakmıştım. çoğu cesedin ağzı, gözü açık halde. midenizin kaldıramayacağı cesetler de mevcut. merak için girmiştim pek de görülesi şeyler değiller.
AN iTibariyle kafa dağıtmak için takıldığım site.
Çok yavaş çalışması dışında gayet güzel sitedir.

Evet.