bugün

Dans müziği üreten Romanyalı Dj.Alicia vokalli şarkısı Stereo love hit listlerde yer almıştır.
(bkz: stereo love)
(bkz: this is my life)
muhteşem parçalara imza atan kişilik yakında dünyada bir numara olur bu adam sebebide şu:

Dinleyen bir daha dinliyor.
romanyalı dj. stero love ile yaza damgasını vurmuştur.
this is my life adlı şarkıyla başka diyarlara götüren dj.
romanya' dan (bkz: morandi) den sonra bir başka güzelliktir. (bkz: this is my life) isimli şarkısı vücudunuzu değil, ruhunuzu dans ettirir.
levent yüksel'in zalim'ini mayalayıp stereo love'ı yaratan, this is my life diyerekten yerini sağlamlaştıran. akcent'in that's my name'inde ezgilerini kullanan romanyalı 86'lı daha gencecik fakat önü çok açık olan romanyalı arkadaş.*
mayavin records şirketine sahip olan, geçtiğimiz günlerde vika jigulina ile çıkardığı yeni şarkısı desert rain ile ileride adından çok söz edileceğe benzeyen dj. Ayrıca geçtiğimiz aralık ayında istanbul'da reina'ya gelmiştir.
trabzon lu olmasından şüphelendiğim şahıs. 'Ulan Davut Güloğlu bile şarkılarında bu kadar karadeniz ezgisi kullanmıyor' dedirtendir.
Arkadaşlar bu adamın şu ünlü stereo love'ı çalıntı! Hem de bir türk şarkısından. levent yüksel - Zalim.

Stereo love yokken "zalim" vardı. Hatta ben onun o melodisini sürekli tekrarlardım içimden, sonra stereo lova çıkınca arkadaş bir açtı "zalim"in remix'i falan sanmıştım *
mutlaka arabanın torpidosunda bir adet cd sini barındırdığım üstat.

(bkz: desert rain)
rahatlatıcı tarzı insanı kendine bağlayan dj dir kendisi. işi biliyor kerata.
commercial house hiç bu kadar güzel olmamıştı.
gerçek adı eduard marian illie dir. romanyalı ve 1986 doğumludur. stereo love ve this is my life hitleriyle adını bütün dünyaya duyuran müzisyen, yapımcı, oyuncu ve bestecidir.
görsel
Çok beyefendi bir bir dj dir. Dj'inde böylesi.
desert rain şarkısı mükemmel olan dj. tam arabayla hız yaparken dinlenmesi çok zevkli oluyor.
Lise zamanımda dinlediğim, şarkıları çok güzel olan sanatçıdır. Stereo love adında bir şarkısı vardı yanılmıyorsam. Hep dinlerdim yolda. Hayal kurardım. Artık pek göz önünde olmasa da her zaman sevdiğim bir sanatçıdır. Şarkılarını dinleyiniz, dinlettiriniz.