bugün

(img:#1994000)
(img:#1994001)
(img:#1994002)
(img:#1994003)
(img:#1994004)
vahiy aldığını iddia eden tip. evet.
işte gerçek yüzü;
(bkz: terörist edip yüksel/#43286635)
uzun süredir yok twitter'da.
ilginç.

hesabı da askıya alınmış.
Ben bu adamın normal olduğuna inanmıyorum. Zaten dinle onla bunla kafayı bozmuş bir insan normal değildir. Tutturmuş bir 19 kafası. Kim bilir bu gençken kimin müridiydi, kaç kere badelendi.
Bu adamın başkaları ile tartışma videolarını izleyin. Bu adam tam komedi, ne dediğini bilmiyor. Bol keseden ağzına geleni söylüyor. Birde söyleyeceği şeyleri unutuyor sürekli.
Geçen youtube kanalında benim yaşımda çocuklarla konuşan kişi.
ondokuzcular'dandır.
Kitabını okumuştum.ilginc fikirleri var.
hadislerin zarar verdiği islama yeniden hayat vermek için çalışan ilahiyatçı.

hadis kafasını görmek isteyen ortadoğu çöllerindeki terör örgütlerine bakabilir. bunların temel kaynağı hep hadislerdir.
yok ultra ortodox din adamı...
Ehli sunnet ve şia olmadiği için bağzilarinin zoruna gidiyor söyledikleri.oysaki ehli sunnet olsaydi kesin her dediğini doğru kabul edecektiler.
(bkz: pkk lı değilim ama)
ayetlere zorla takla attıran kafasına göre yorum yapan biri.
Ailecek sikintili bu kürtler

(bkz: Müfid yüksel)
atatürk heykeli etrafında toplananlara laf çarpmış bit yavrusu.

akp'ye 2 sallıyor diye bu pkk'lı değilim ama'cı yavşağı başımıza insan diye sunanların olmayan beynini s....
Kürt asıllı abd vatandaşı islamcı.
arapça bilmeden kuran meali yazmış bir meczup.

arapla ingilizce konuşuyor ahahaha

https://www.youtube.com/w...?v=4JONeTC9Mzk&t=174s
Adam gibi adam.
(bkz: biliyorum ama konuşamıyorum)
Şekil Atatürkçülerinin Akp'ye sallıyor diye övdüğü kişilerden biri.
--spoiler--
Edip Yüksel:Pekeke, devletin şiddetine karşı kurulmuş bir siyasi oluşum. Ben pekekeli değilim ama devlet 666 kat daha teröristtir pekekeden.
--spoiler--
https://m.uludagsozluk.com/e/43930113/
allahtan vahiy aldığını söyleyen ve gelecekten haber verdiğini iddia eden meczup.

boş zamanlarında da pkk över.
Edip Yüksel (d. 20 Aralık 1957, Güroymak), Kürt asıllı Türk-Amerikan[1][2] araştırmacı,yazar ve akademisyen. ingilizce ve Türkçe dillerinde birçok kitap kaleme aldı.

Edip Yüksel, 1957 yılında Güroymak'da Sadrettin Yüksel'in oğlu olarak doğdu. Metin, Müfid, Süreyya ve Nedim Yüksel'in kardeşidir. 12 Eylül Darbesi öncesi istanbul Akıncılar Derneği bünyesinde etkinliklerde bulundu. Darbeden sonra yargılandı.

şunun kardeşi kısaca ......

görsel
Ümit özdağ'a sallayan pkk'lı.

Özdağ ne kadar doğru yolda iyi anlayın.
ne kadar pkklı iti fetöcü ve bilimum vatan haini varsa ümit hocaya sallıyor. şaşırdık mı?