bugün

Merak edilen sorudur. Yahu ne zaman hafta sonu Tv'yi açsam bu kadın ne iş yapar ne eder kimse bilmiyor ancak geziyor ne iş yapar ne eder ne önemi var ben bunu televizyonumda görmek zorunda kalıyorum ilginç.
(bkz: ikoncan)
Yanıyor galiba ya.
taş ya işte bir iş yapmasına gerek yok bu memlekette diye cevaplanabilir memleketim ahvalinden bihaber yazar sorusu.
demir dövüyor.
Cemrenin topraga dusmesinin alternatifi, yaz mevsiminin geldiginin habercisidir.
Para yiyiciliği.
ivana sert in bronz hali.
Yaz kış tvlerde olan bu kadın ne iş yapıyor sorunsalı. Sanatçı değil şarkıcı değil sporcu değil sunucu değil ee ne peki?
ilaç tanitimi yapiyor fuarlarda.
kozmetik ürün firması var ayni zamanda bir marka oldu yani.
resmi is : yok.
yaptigi is:moda ikoncanligi adi altinda vucut sergilemek,arada fotograf cekimi reklam yuzu.
sorsak yapmadigi is yok.
(bkz: moda ikoncanligi nedir lan)
ayaklı solaryum reklamı. güzel iş.
Vurduruyo diye duyumlar var.
fakirlere dert olan sorunsaldır. o değil de entry'ler resmen suç teşkil ediyor. ss alıp e mail ile ileteceğim şimdi. bakalım kim vurduracak sonra ahahaha. *

belki de sosyeteye ilk adımım bu şekilde olacak ehehe.

kozmetik dünyasının ekol isimlerinden biri olma yolunda ilerliyor.
zaten babası da oldukca zengin. hem onun parasını yiyor, hem de çevresindekilerin.
Hala merakla düşünülen sorunsal. Evet.
moda tasarım eğitimi var hem de iyisinden. kart heriflerin parasını yemek gibi bir altın bileziği de var ki, bu meslek pörsüyene kadar ölmez. bir model işte. yerli markamsı ürünlerin modeli.
Alıyor veriyor ekonomiye can veriyor.
Güneş kremi üretiyor. Hatta bomba şeklinde olanla yurt dışına çıkmaya çalışmış hava alanında işid'çi muamelesi görmüş amk.
Ne iş yapıyor orası muamma ama fazla canayakın ve alçakgönüllü bir insan onu biliyorum.
Hala daha çözülemeyendir. Yunan adasına yerleşmiş arkadaş bir de. Evet.
Kerimcan durmaz ne iş yapıyorsa ondan.
görsel
Profeşınıl agent çalışanı olabilir.