bugün

reyting içindir. acun voleyi sağlam vurdu. saygılar.
neydi reza mıydı,
he işte onun amk.
çok ilginç bir olaydır.
sanırım bi süredir hediye alamamasının etkisiyle yaşadığı duygu selidir.

geyik bi tarafa zor durumdur eş için.
bol sabır, daha bol reyting.
hayırlı işler.
akabinde acuna dil darbesi atmistir.

(bkz: sen ne koca yurekli adammissin be acun)
reklamın iyisi kötüsü olmaz.
--spoiler--

çocuğumun incinmesini istemiyorum. ühühü.

--spoiler--

kaç çocuğun hakkını yemeye gelince tereddüt edeceğinizi zannetmiyorum ya. senin de masum olduğunu zannetmiyorum.
reyting içind olduğu kesin. magazin dünyası için iyi bir fırsat. duygu sörümürü fırsatı kaçırılmaz.
Uçup giden tonlarca altın için ağlıyor olmalı.
(bkz: lahanayı yerken kıtır kıtır sapına gelince me)
telefonum elimden düşüp camı kırıldığında bile içim gitti, boşuna masraf oldu diye kızdım kendime.

ebru gündeş'in ağlamak en doğal hakkıdır, laf edenlere yazıklar olsun(!)
her bi boku alkışlayan seyirci bunu da teğet geçmemiştir.
Reyting avcısı Acun ılıcalının işine gelen durumdur.
kocası olacak şerefsiz düzgün işler yapsaydı da bu duruma düşürmeseydi ailesini. hayır bide senin canlı yayında ne işin var git evine ağla.
yeni muhtemel zengin kocalara inceden mesaj vermektir.
http://www.youtube.com/watch?v=_y5u7kac9UU

armağan çağlayan işi özetlemiştir. evet.
the show must go on sistemi işlemiştir.
beyi mapus damına düşmüştür, olur hakkı vardır.
rezanın canlı yayında ağla kamuoyu oluştur diyerek taktik vermesi sonucu kaynaklanan durumdur.

hem milyonların üzerine otur hemde milyonların karşısında salya sümük ağla oh misss...
reza'yla severek evlenmiş de, iyi günde, kötü günde yanında olmak için söz vermiş. kocası yolsuzluk, kaçakçılık yaparken, trilyonları cukkalarken niye içi kan ağlamıyordu acaba?
kocası çoluğumuzun çocuğumuzun rızkını yemekle suçlanırken ağladı diye alkışlanması anormaldir. anormal olan kocasına ağlaması değildir. bu normaldir ki bizi de gram bağlamaz. ama ekran başında şov yapmanın manası yok.
ağlamak insani bir durum olmakla beraber yenilen üzümlerin bağının sorulmaması hadisenin asıl sebebidir. kimsenin çocuğu incinmesin ama vanda yalın ayak kalan çocukların hakkını yiyen varsa allah yüzünü güldürmesin.
Pek de numara gibi degildir. daha yapmacik bi oyunculuk bekliyordum ben ama kadin baya bildigin hickirdi aglarken yalandan oyle bi oyunculuk sergileyemez diye dusunuyorum kendisinin efsane dizisi firtinalar'dan hareketle yirmi yilda oyunculugunu gelistiremez herhalde bu denli.
çokta umrumdaydı,timsahın gözyaşından farksızdır.
giden paralara mı yoksa kocasına mı ağladığını idrak edemediğim durumdur.

yoksa bu tipe ağlanır mı amk ? hayatımda gördüğüm en çirkin insanlardan biri.

görsel
Ühühüh Kocama Üzülüyorum ama evde oturup ağlamak yerine burda parayı tercih ediyorum. hazır gelmişkende 3-5 damla gözyaşı dökeyim de reytingde alayım ağlamasıdır.