bugün

olay izmir'de yaşanmış.

--spoiler--

Özel bir hastanede, ebe hemşire N.G., henüz doktor gelmediği gerekçesiyle doğum sırasında Burak bebeği eliyle anne rahmine itmiş ve oksijensiz kalmıştı. Bu olaydan sonra 2.5 aydır kuvözde yaşam mücadelesi veren Burak bebek ne yazık ki daha fazla dayanamadı. Ailenin avukatı, soruşturmanın genişletilmesi ve bebeğe otopsi yapılması için savcılığa dilekçe verdi.

--spoiler--

http://www.sozcu.com.tr/2...e&utm_campaign=saglik
yok artık lebron james tir.

komikli başlık sanıp geldim ama gerçek çıktı ya la.

yemin ediyorum bu hallere geldiysek cidden sıkıntı büyük bu ülkede.

hani "ebeni si..." diye bir söz vardır ya, muhtemelen bu ebe için söylemiş.

direk cinayetten yargılayacaksın böylelerini.
o değil çocuk kendi çabalarıyla çıkıyormuş zaten neden geri itiyor ki?

doktorun gelmesine ne gerek var, çocuk sona kadar gelmiş bu ebe senin çıktığın yere diyerek onu geri itmiş.

bence farklı bir durum olabilir. bana pek inandırıcı gelmedi sahne.
ilerde yiyeceği küfürleri düşünmüştür zaarr.
cinayettir.
haberlerde bir süredir takip ettiğim bebeğin hayattan ve ailesinden çalınarak Yaradan'a döndürülmesidir,
hem de hiç gerek yokken.
itme hadisesi sonrası zaten bebekte beyin hasarı vardı, yaşasaydı da zor bir mücadele bekliyordu ailesini ve kendisini.
Ailesine sabır diliyorum.
Elbette sorumlular da cezalarını çeksinler.
Böyle bir olayın gerçekleşme ihtimali yok. işin içerisinde başka bir olay var mutlaka.
Daha doğmamış (doğmasına izin verilmemiş) çocuğun canına kast etmek cinayet değil insanlıktan çıkmaktır. evet bunu yapan ya insan olmamalı ya da akıl sağlığı yerinde olmamalı. normal bir insan bunu yapmış olmasın lütfen.
Erkekler arasında var olan bir espri idi: o kadar çirkinsin ki eben seni geri itmiş. Demek gerçekleşmiş.