gayet samimidir bilişimden uzak bir insandır lütfen onları sevelim.
bilişim sektöründen biri olarak benimdir.

ultraviyole@gmail.com
şirket maili kullanıyordur.
Bilişimden uzak değil de genelde yaratıcı değillerdir.
Bilişimden hiç de uzak olmayıp, günde 25 saat internette gezinen şahsım da bu tiplere dahildir. Ancak üç harfli ismimin yanına 8 küsür harflik soyadımın sadece sessiz harflerini alarak oluşturmuştum. Hem akılda kalması kolay (adımı soyadımı unutmadığım sürece) hem de göze güzel geliyor.
Boş adam değildir amk. Crazy3101 diye mail adresi olan birini işe alacağımı zannetmiyorum.
iş adamıdır.
ciddi bir yere hesabını verebileceğini de düşünmüş insandır. Tek hesabı yoktur zaten yaratıcılığı diğer hesaplarında kullanmıştır.
benimdir. ama iş, güç ve yazışmalar için kullanırım sadece bu hesabı. diğer zamanzingotik işler için ayrıca bir hesabım daha vardır.
Bütün maillerim öyledir.
kıreyzinaytz359 şeklinde devam eden mail adresini resmi kurumlara verirken utanmış insandır.
Bir de isimlerinin sonunda şehrinin plakası varsa tadından yenmez.
Hotmail, gmail, mynet ve yahoo ile dörtlediğimdir.
mail.com u denemelidir..
Alımlı bi hatuna cilginxx25@hotmail gibi bi adresi verirken yerin dibine giren arkadaşın göt oluşunu hd izlemiştir.
benimdir.

adisoyadi@gmail.com
info@adilisik.com
akademisyen kimligi vardir.
benimdir o.

ali@goren.com

ali@mail.com
mehmetsoyadım@live.com olarak almıştım zamanında
sersericocuq ve barbiqirl tarzı e-mail alan insandan kat ve kat akıllıdır.
aklı başında insanların yaptığıdır .
adı ismail olandır.
is@mail.com
iş başvurusunda bulunacak olan insandır.
iki tane ismim olduğundan böyle durumlarda kararsız kalıyorum. ikisini kullansam uzun olucak birini kullansam diğer ismime haksızlık olucak gibi hissediyorum. *