bugün

yalnız insanların başvurduğu yöntemdir. evet.
şehirler arası otobüs soförlerinin hayat özetidir. uzakta değil, çok çok uzakta yemek yerler.
öğrenci hayatının çoğu zaman vazgeçilmezi.
ha bu arada, (bkz: siktir git)
çok sevdiğim aktivite.
mallıktır mecbursanız bi şey diyemem de öbür türlü hadi dışarı çıkalım şıraya yemeğe gidelim falan demek kımıl zararlısı işidir. ucuz bi yere gitsen miden batar kaliteli yerlerde de doyurucu yemek en az 15 liradan falan başlar. 3 öğün gitren batarsın. batmasan bile bıkarsın yani. zaten bi lokantada her yemek aynı kalitede yapılmaz.
tek karlı yanı yemek hazırlama ve bulaşık sürecini ortadan kaldırmasıdır. yoksa cebe çok zarar. al evine kardeşim bezelyeni fasulyeni tavuğunu yap bir şeyler. hem kızların da hoşuna gider. köri soslu tavukmuş mantar sosuymuş hiçbirinin numarası yok. 3. yapma da kıvamı tutturuyorsun. paran cebinde kalsın cumartesi gecesi daha çok iç.
çoğu avrupalının yaptığıdır. biz hala bunu lüks bir şey sanalım.
Dışarıda ki yemek hiçbir zaman ev de pişen yemeğin yerini tutmaz.insan evinde iki kap yemek pişsin ister.
Sağlıksızdır.
Baba ocagindayken arada bir iyi oluyodu da ogrenci olunca bikkinlik getirmistir,hassas bunyeler icin hep korkuyla yemektir.
mantıksız iştir.
evde kendin sağlıklı bi şekilde nasıl yaptığını biliyorken, ayrıca para vermekten de kurtulmuş oluyorken gidip dışarda yemek mantıksızlıktır.
arada bi havan değişsin diye gidersin o ayrı.
ben hep ''kendi pisliğimi dışarının görünürde temizliğine tercih ederim''derim. en azından herşeyin üzerinden su geçirmiş bari olurum. hem de yiyebileceğim kadar da yerim.
hiç olmazsa kaç çay içtim acaba diyerek hesap da etmem. ara sıra dışarıda yemek fena da olmaz.
mümkün oldukça çekinirim. bu zamanda kime güvencen.
Akıllı ve temiz insanların asla isteyerek yapmayacağı şey, ölüm kalım dışında saçma.
Eskiden her öğün dışarda yiyordum ama şimdi ekonomi malum. Sadece yeni bir şeyler denemek için araştırıp gidiyorum. Tayland yemeklerini denedim geçen Çok Çok Thai'de. Öneririm lezzetli. Diğer mutfaklardan daha önereceğim bir yer bulamadım. Bulayım güncellerim burayı sayın sözlük.
Biz Dışarın yemek yemeyi bahsederken tavuk dönerden bahsediyoruz, adam kendini aşmış tayland yemekleri yiyor artık.