bugün

kadın 25 e kadar sadece tipe bakar, 25 den sonra ise tip ve paraya.
Dış güzellik çok önemli bir etken. Tanışmak için gerekli diye düşünüyorum. Bir insanı tanıdıktan sonra ruhunu kritize edebiliyorsun. Palavralara gelmeyin " önemli olan iç güzellik " diye. Sanmıyorum ki bir kadın gitsin Hakkı bulut tipli biri ile tanışmaya çalışsın yada tanışma teklifini kabul etsin.
hangi film o oturup bende izleyeyim,
Türk kadını önemli olan dış güzellik diyor.

kaynak : https://www.turkiyegazetesi.com.tr/yasam/406257.aspx
ikisi de önemli be hacı. tartışmaya gerek yok.
Dışını beğenmediğimizin içini merak etmiyoruz.

Kendimizi kandırmayalım.
Lakin ruhlar aleminde de yaşamiyoruz. Gece uyku arasi yanimda yatarken gorunce korkmayayim yani.
Yalakası bu kadar olur..
ilk görünüş Önemli olan
ilk karşılaşma anı.
E ben tescilli ruh hastayım onu ne yapacağız diye sormama neden olan soru..
yav he he denilen baslik. ikisi de onemlidir. ama ruh guzelligi bi adim ondedir.
Yok denecek kadar az insanın başarabildiği bakış açısıdır. Asıl güzelliğin kalpten yansıdığını fark edebilmek belki de samimiyetle yaşanacak tüm sevgilerin anahtarıdır.
önemli olan meme güzelliği bence. memesiz kızlara selam bile vermem. teşk.
(bkz: gel gelelim ruhlar aleminde de yaşamıyoruz)
Bazılarına göre doğru olmayabilir fakat benim için dogru bir sözdür. Dürüst , güvenilir olmadiktan sonra güzelliği ne yapayım ben allah aşkına?
Amk ben onu diyenün emi.
Mesela sevgilin olmuş kız güzel olup iyi davranışları olmazsa o kızla gecinemezsin

Ama dış görünüşü normal iç güzelliği olan bir sevgilin olursa onunla geçinir ve mutlu olursun..

Bir insanın dış güzelliği değil iç güzelliği önemlidir.
(bkz: çağın en büyük yalanı) söyleyenler ufak bir yüzde de olsa karşısındakinin yüz güzelliğini arar, yani palavranın daniskasını sallamışlardır en başta. sen en az ortalama güzellikte insan için ' ay ben dış güzelliğe önem vermiyorum yeaa ' de, bizden de inanmamızı bekle. yemezler!
yüzü kızarmadan yalan söylemektir.

(bkz: yalancıyı dilenci sikseydi kucağından inmezdin)
bir hatunun giderinin olabilmesi için ya çok güzel(tabi size göre çünkü güzellik göreceli) olması yada orta şekerli bakımlı ve aynı zamanda çok çok iyi kalpli olup size gönülden bağlı olması. diğerleri boş zırvalamalardır.
"gelgelelim ruhlar aleminde yaşamıyoruz" diye bir söz vardı.
klasik yalanlardan biridir. çünkü ilk bakışta insan görünüşe aldanır, duruşunu edasını sever, zaman geçtikçe aslında güzelliğin gerçekten on para etmediğini anlasa da yeni birini bulduğunda yine surete takılır. her insan mutlak surette şekilcidir.
(bkz: polyanna)
evde kalmışların uydurduğu şey.
dış görünüş mülakattan geçmenizi sağlar, ruh güzelliğiniz sınavı kazanmanızı. eğer dış görünüşünüz yetersiz ise sınava dahi giremezsiniz.
hayatın en popüler yalanlarından biridir.