bugün

bazılarına saçma gelse de, her insanın yapabileceği bilimsel olarak kanıtlanmış, telekinezi, psikokinezi diye bilinen, beyin gücüyle nesneleri * hareket ettirebilme yeteneğidir.

ciddi anlamda üzerinde çalışılırsa, konsantre olunabilirse, herkesin yapabileceği bir şeydir.

aslında müthiş keyifli, eğlenceli de bir şey olurdu, hayal edin;

-garson bey, bu tavuğun götü başı oynuyor, iyi pişmemiş sanırım
-alllaaaaahuekber...
erkekler bunu her zaman yaparlar.
(bkz: pipi)
(bkz: there is no spoon) **
Kyle xy adlı diziyi izlerseniz, beyin gücüyle bokunu çıkarttığını gördükten sonra; bu tarz cisimler hareket ettirme, yamultma filan görürseniz, s.tir lan buda bişeymi dersiniz..

bize ne oluyorsa? dizi kendini izletiyor demekki.
(bkz: allah diye bagiran sivrisinek)
nasıl kanıtlanacağı ile ilgili ciddi kaygılarımın olduğu yaratıcılık.kamera koyup çeksen , montaj deriz. bütün insanları da masa başına dikemezsin. gelenlere ise flash tv konukları muamelesi yaparız uzaktan.kendimiz evde denesek olmaz.yapan da kanıtlayamaz işte, böyle şehir efsaneleri gibi muallakta kaldı .

benim tezim ise şu ;herif düşüne düşüne artık cismi kendi kafasında hareket ettiriyor.belki de göz yanılması, bilemeyiz yapan bilir.mahalle arasında olsa şöyle diyaloglar yaşanabilirdi ;

+huooop selattin nabıyon ,cisimleri hareket ettiryormuşsun en son nıhahaha. şu benim karıyı da atsana benim başımdan

+gızz huriye, bak ne diyecem . benim herifte tık yok bayadır. harekete geçirebilir misin , hee.
gerçek olduğunun kanıtıdır. http://www.emotiv.com/

Sevgili zall dan beyin gücüyle entry girmek için gerekli atılımı yapması bekleniyor.
çocukken çok denenmiş ancak başarılamamıştır. bu yolda çevredeki diğer etkenler görmezden gelinip 'yaptım lan, sonunda' diye sevinilmiştir.
diğer adı için;
(bkz: telekinezi)
Hala aklıma geldikçe yapmaya çalıştığımdır. Nedense hep siçarken aklima geliyor ama.
(bkz: parapsikoloji)
(bkz: telekinezi)
böyle bir yeteneğiniz olduğu anda insanların sizden korkup, saygı göstereceği eylem.
Düşünce gücüyle götünü yerinden kaldiramamak ama cismi hareket ettirmek evet.
Rivayet kuvveti, yada istidrac. Beynin böyle gücü yok.
ara sıra başarabildiğimdir. hareket etmese de dikiliyor.
sindirim gücüyle cisim hareket ettireni canlı şahit olarak görmüşümdür ama buna henüz rastlamadım canlı olarak.
(bkz: telekenizi)olarak adlandırılır.bende bulunmayan özellik.
Düşünce gücüyle hareket edebilen tek şey malum, gerisi yanılsamadır.
Turkiyede dusunce gucuyle rte nin avukatlarini, polisini, kelepceyi falan cok rahat hareket ettirmek mumukundur.