bugün

okuduğunu anlamayacak bir nesil var karşımızda o yüzden, yüzüne karşı tane tane anlatmak yararınıza olur.
valla o şekilde olsun istemezdim de oldu bir hata.
okusun, bunda bu kadar büyütülecek ne var?
Aşkım, gökyüzünde parlayan en parlak yıldızsın. Adını anmak, içimi sevginle doldurmak, kelimelerle ifade etmekte zorlandığım bir his. Her bir harfi, seni düşündükçe kalbimde dans eden bir melodiye dönüşüyor. Seninle geçen her an, ömür boyu sürecek bir masalın ilk sayfası gibi. Gözlerine bakmak, seninle paylaştığımız anıları düşünmek, kalbimi seninle dolduruyor.

Aşkım, seninle geçen her gün, renkleri daha canlı, melodiyi daha güzel kılıyor. Adını anarken içimde hissettiğim sevgi, bir nehir gibi coşuyor ve seninle buluştuğumuz noktada sonsuzluğa doğru akıyor. Seninle geçen her an, hayatın anlamını bana hatırlatıyor, seninle olmanın ne kadar kıymetli olduğunu yüreğime fısıldıyor.

Adını anmak, bir şiir yazmak gibi. Her bir harf, seninle yaşanan o anların izini taşıyor. Her bir kelime, seninle geçen zamanın derin anlamını yansıtıyor. Ve her bir cümle, gelecekte seninle yazılacak nice güzel anıların müjdesini veriyor.

Aşkım, bu satırları yazarken yüreğimdeki sevgiyi, sana olan duygularımı sana seslenir gibi dile getirmeye çalıştım. Seninle geçen her an, benim için bir ömre bedel. Ve bilmelisin ki, seninle geçen her an, hayatımın en güzel serüveni. Seni seviyorum.
Bugün korktuğum kadar korkunç geçmedi aksine çok verimli ve keyifliydi. Keşke yaşadığım bu tatlı anları heyecanlı heyecanlı gözlerine bakarak anlatabilseydim.
Hatırlıyorsundur değil mi?
Uyuyama. Bir defa da sen uyuyama.
Geri dönüşüm muhteşem olacak.

Evet.
Yoksun ya,
Sanki Elime kelebek konsa canım yanar.
Tam bir manipulation queen'sin. Psikolog bile rahatsız oldu aq tanımadan etmeden.
Kavuşmak için,
Kaç acı yutkunuş gerekiyor?

Evet...
Bak ölürsen gebertirim seni!
evliliğinin kaçıncı yıldönümünü kutlayacaksın tatlım ? bana soracak olursan hala enkaza çevirdiğin ve başkalarının daha beter hale getirdiği kalbe benzer bir şey taşıyorum işte. her zaman yaptığını yap ve beni unutmaya devam et. mutluluklar dilerim. beni boşver.
Özlemek için sevmişiz birçoğumuz, kavuşmak ne haddimize...

Evet.
Seninde toksik hayatında başarılar.
Anca engellemeyi bilirisin zaten.
Sıfır entryin var iken.
Umarım tatmin etmiştir bu seni aq çomarı.
görsel
Midemi bulandırıyor böyleleri.
Bu nasıl gözümden düşmektedir, öldün mk..
Kokina istiyorum.
onun okumasını istesem zaten gider yazarım ne özgüvensizsiniz gerçekten off.
Beraber uyuyabilirdik.

Ama sabaha karşı seni düşünmekten uyuyamadım gözlerim şiş uyandım.

Acıyor.

7 ay öncesindeki gibi mücadele edecek kadar güçlü değildim umarım mutlu geçirmişsindir bu ayı.

Kaybetmenin nasıl bir şey olduğunu öğrendim bu ay. Haklı olduğumuzda ümitsiz hissetmek, yine de başarısız olmaktır.
benden istediğin kadar nefret et, istediğin kadar yok say, istediğin kadar "vazgeçti ve gitti. hiç sevmemiş." diye düşün.

tek bir gerçek var ve bunu unutma, ben seni çok sevdim.

gitmek zorunda kaldım be sevgilim.
gitmek zorunda bırakıldım senin tarafından.

hislerimi, korkularımı anlatmaya çalıştım sana,beni anlayacağına inanarak. çok çabaladım vazgeçmemek için, çok çırpındım.
karşılığında duyduğum
"istesem yaparım ama", "istesem gelirim ama", "işime gelir ama"larını hiç unutamıyorum, hiç kabul edemiyorum. bendeki yerini, bendeki kıymetini anlatamamıştım demek ki sana. bir kez olsun sen de çabala istedim, çünkü çok yorulmuştum, anla beni istedim.

nasıl bir şey biliyor musun, tarifini yapamıyorum ama can acısının ne demek olduğunu hiç bu kadar hissetmemiştim. boğazıma oturan o yumru haftalardır geçmek bilmedi. ciğerime oturup nefesimi kesen o duygu haftalardır geçmek bilmedi.
sanki ruhumun bir parçasını koparıp almışlar gibi.
kolaymış gibi geliyor belki sana ama inan hiç kolay değildi, hiç kolay değil.

ölmeyi bu kadar istediğim bir zaman dilimi hatırlamıyorum..
Uzun zamandır sana yazmıyorum. Bunun seni sevmediğim anlamına gelmediğini bildiğini umuyorum canım.

Zira, bu aralar çok yoğunum ama özellikle geceleri hep seni düşünüyorum ve hayalinle uyuyorum.

Sen bu Dünya'nın en güzel kokan çiçeğisin.

Seni seviyorum.
Hava gelibolu'da çok soğudu bitanem. Yanımda olsaydın ellerinle ellerimi, bedeninle bedenimi, dudaklarınla dudaklarımı, nefesinle tenimi ısıtır mıydın?

Beni unutamadığını biliyorum ama beni seni terk etmiştin. Sürekli Jim carrey'nin sil baştan filminden replikler paylaşıp duruyorsun. Bu filmin sana beni ya da bizi hatırlattığını biliyorum. Ben henüz filmi izlemedim. Az sonra izleyeceğim ya da belki de hiç izleyemeyeceğim.

Kulağımda neşet Ertaş - gönül dağı, yüreğimde sen varsın. "Hoyratlar görmeden yar oy gel gizli gizli" demek isterdim sana ama gururumuz sevgimizden büyük, bunu sen de biliyorsun. Artık ne ben sana gel derim, ne de sen bana gelebilirsin.

3 gün sonra ülkene döneceksin. Artık aynı koordinatlarda, yakın meridyenlerde ve paralellerde yaşayamayacağız. istesek de birbirimizi göremeyeceğiz.

Güle güle git ve mümkünse beni unut. Ben seni tam unutuyormuş gibi oluyorum, yeniden rüyama giriyorsun. Keşke "eternal sunshine of the spotless mind" filminde olduğu gibi hafızamızı sildirmek mümkün olsaydı. Keşke hiç tanışmamış olsaydık. Keşke 15 yılı beraber geçirmemiş olsaydık.

Şimdi kulağımda Ahmet kaya - doruklara sevdalandım çalıyor.

"Gün olur ufalanır karanlıklar bin parçaya."

Seni çok seviyordum be!
Romantik serseri seni.
artık gelme. önemi kalmadı. hevesimde kalmadı.
Oha klarnetçi bile aşk acısı çekiyor. Borsa da para kaybettiğinde bile böyle ağlamamıştı.

Düşün ki o bunu okuyor diyeceğim kimse yok. Hayatımdan çıkan kimseyi laf söyleyecek kadar umursamıyorum artık. Zaten umursamam gerekseydi yanımda olur elimi tutardı.
Movenpick'te 1517 nolu odamızda olsak. Tekilalarimizi doldurup limonlarimizi hazırlasak.
Oteli bile satmışlar, ne otel kalmış, ne sen ne de ben.