bugün

damadı en az 15 milyar masrafa sokacak kızdır.
oynak bir şeydir.
benden uzak.
kültürün etkisini üzerinden atamamış kızdır.
Allah'a yakın.
Benimdir.
Kocam olacak şahıs ayak parmak ucuma kadar Altın takmazsa vermeyiz, beni.
Ayrıca düğün istemeyen kızın edebiyatını yapan varoş ruhlu pis fakirler, istiyorum da istiyorum.
Ohhh orama da altın burama da altın.
istemeyin.
gerdekte hesabını alır damat bey.
düğünden korkan er kişiyi kendinden soğutur.
düğün tamamen hamallık.
Trakyalı kızdır.
Gayet normal karşılanması gereken kızdır.

Bu salaklar da sanıyorki sadece kendi geleneklerinde düğün var.
Varoş diyen olmuş görgüsüz diyen olmuş. Lan bi düğüne milyonlarca para döken tek siz yoksunuz. Ha altın eşya işine bişey demem ama düğün istemesi, gelinlik giymek istemesi bir kadın için gayet de olağan bir istektir. Gidin erkek erkeğe evlenin o zaman birbirinizi sikersiniz bedavadan
Göbek atmalı halay çekmeli horon tepmeli düğün istiyordum ve sözlük kekosu varoş dedi diye vazgeçtim...
Şu ortamda, bu ekonomik krizde düğün isteyen kız embesildir.

Damat adayı gözünü açıp yol almalıdır.
Bir kere evleniyorum ben yaaaaaaaaaaa. Değil bir bin kere bile evlense ister. Çünkü göbek atması ve bilezikleri şıkır şıkır şıngırdatması lazım.
Herkesi kendiniz gibi zügürt sanmayın a dostlar. Kızın babası zengin oluyor, gidip de çulsuzun birini bulmuyor tabi. Gidiyor
lüks otelde dügününü, kınasını, hamamına kadar yapıyor. Gariban adam ne yapsın olmayınca arkasını mı versin, illa düğün diye böyle bir durumda tutturan bir kız varsa da evde kalsın bence.
Birde ekstra olarak balayı ister böyle kizlar.
Bunların geneli varoş tipler. Görüntüyle Avrupa olmaya çalışsalar bile bir noktada o içlerindeki kezban ortaya çıkıyor.
Telli duvaklı gelinlik, kırmızı kuşak, çeyiz, bohça vs.

Erkek olsaydı kısa parçayla nargile içen, düğünde havaya sıkan maganda olurdu hepsi. Kadın olunca da böyle oluyor.
evlenilmemesi gereken kızdır net.
Su ekonomik krizde dugun isteyende de, yapanda da sike surulecek akil yok. Gectigimiz yaz, 50-60.000 tl olan orta halli dugun mekanlari artik 100.000 tl'den kapiyi aciyor artik. Birkac saatlik eglence gorunumlu rezillik icin bu kadar parayi harcamak embesilliktir. Ama altin gelecek diye dusunen mallar icin de sesleniyorum, altin olmus 1000 kusur tl. Kim alip da takacak aq ?..