bugün

konuşmayın olm şöyle biz daha evlenmedik.

ne yani ileride bir gün evlenirsem illa kucaktan kucağa hoplamış hatun mu düşüyor bana?

ben niye düzgünüm olm o zaman?

sinirlerimi bozmayın gece gece.
ilerde kadınların "kandırıldık ey sözlüğüm,affedin bizi" diye başlık açanlarını da göreceğiz.
düzgün erkekler kapılmamıştır. çünkü düzgün erkekler hayatının gerçek aşkını beklediyip karı kız diye herkese yürümediği için boştalardır.
O düzgün erkekler düzgün kızlara binip gittiler. Demirin tuncuna erkeğin çirkinine kaldınız kızlar..
düzgün erkeklerin fikrini soran var mı yok.
doğru.
ben düzgün değilim mesela.

adamın amına korum.
Mahmut’un haklı olduğu durumdur.
görsel
Düzgün erkek yoktur düzeltilmiş erkek vardır.
Asıl düzgün erkeği Kezo cengiz oyunları ile kapamazsınız boşa kürek çekmeyin kendiniz gibi yamuk yumuk 8 olmuş erkeklere yönelin lan.
düzgün erkeklerin hepsi kapılmıştır diyen bir kadın henüz benim boşa çıktığmı bilmiyordur.
hala varlar lan hala buradalar ve keşfedilmeyi bekliyorlar .
her insanın düzgün anlayışı farklı olduğu için katılmadığım önerme. sabah akşam işinden evine giden eleman düzgünse mesela sikeyim öyle düzgünlüğü.
Göt yalamadan emeğiyle bileğinin hakkıyla para kazanan kazandığı parayı kumar iddia içki fuhuş zina uyuşturucu gibi ergen işi rezilliklere harcamayan erkek düzgün erkek olduğu için zaten neredeyse hiç yoktur.

Bu nadir sayıda erkekse zaten götüne göbeğine attırılmamış sevgili vs. ayağına denk gelen her erkeğin altında sik beni aşkım diye inlememiş kızlarla muhatap olmak istiyor.

Bokunuzu yiyin gerizekalı kaltaklar.
son yıllarda moda olan bir kaşar avuntusudur. bunlar genel olarak zengin ve 1.90 boyunda esmer yakışıklı erkek aramakla ömrü geçen günün sonunda görücü usulü ile evlenen kızlardır. neye göre kime göre düzgün erkek kalmadı. ben düzgünüm mesela nereden biliyosunuz. piçlerin kucağından inmeyip bir güzel kullanıp kenara atılıp evde kalacağını anlayınca düzgün ve efendi erkek arayan kaşarlar kendilerini uyanık sanıyorlar sanırım. düzgün erkekmiş siktir ya.
Düzgün erkeğim yazan denyolar aynı yazının icinde kadınlara iğrenç sıfatlarla hakaret edip ergenlik yıllarında sivilceli suratlarına bakilmamasinin hıncını çıkarmak istercesine çemkiriyor.
işte düzgün erkekten kasıt bu davranışları sergilemeyen erkek. Paranız pulunuz kıçınızdaki kaliteli donunuz sizi düzgün yapmaz bir kadına kaltak dediğiniz anda zaten kalitenizi göstermiş oluyorsunuz.
düzgün bir erkek yok seven yok diye ağlayanlara itibar etmeyin. en son böyle biri vardı. bana galerici , iş adamı falan mısın diye sordu. yok tamirciyim deyince sanayi mi dedi engelledi hahahhahaha.

sen nerde piç ver gez eğlen senle işi bitince tekmeyi vursun. sonra evlenmeye gelince yıkılacak enayi birini ara. beni kandırmaya çalış.
Böyle bir sanı var erkekler sizin görebildiklerinizden ibaret değil hanımlar.Göremediğiniz nice koçyiğitler var heba olan.Hadi bakalım söz sizde sözlükteki ve burayı okuyan bayanlar.
yoo ben daha kapılmadım...
şu kadınların ön yargılarına bakınca "biz erkekler ne kadar da kötü yamuk insanmışız" diye kesip (sakalımızı bıyımığımızı veya saçımızı kast ettik canım. yanlış anlaşılma olmasın) kökünden budayıp atacağımız geliyor.

unutmayın ki erkeği yetiştiren ve onu adam eden bir kadındır.
erkeğin hayatında olan ailesinde anne kız kardeş akraba, çevresinde arkadaş sevgili olan kadınlar erkeğin karakterini belirler. gelişme yetişme çağında nasıl kadınlarla bir olduysa yaşamında kadınlara öyle davranır.

eğer bir sorun varsa hatanızla dövünün, iyi bir erkek yetiştirmiş iseniz eserinizle övünün.
boş laftır. aslında düzgün olanlarımız kaldı.
ortalık piçten ve orospudan geçilmiyor. bizim değerimizi anlayacak kadın nerede?

evet.
Uludağ sözlükte de ne kadar düzgün erkek varmış görmüş olduk.*

Çoğu mericlik bile yapmaz evet ben inandım.

Çok acıyorum size ya, kendilerini düzgün varlıklar zannetmeleri birde.
düzgün erkek derken iyi bir mesleği olan istemesi gayet doğal bence. yani mesela çöpçü biriyle mi evlenmek istesin? herkes evlenmek istiyorsa kendine yakışan ve anlaşan, ruh eşi olan biriyle evlenmeli bence.
evet, kapıldık amk !..
hiç şüphesiz ki içinde bulunduğum rezervasyon. ulan ya.
Ay hadi inşallah böyle böyle bitiyorlar.
güncel Önemli Başlıklar